Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Marija Rekst

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Marija Rekst visame gražume!

Marija Rekst - gi Vilniaus Rajono merė, katroji iš lenkų partijos, buvusi Voldemar Tomaševski sekretorė.

Pagarsėjo tuo, kad spjovė ant teismų sprendimų, nesgi akivaizdu: rajono tarybos sprendimu formaliai perleidusi savo valdžią dievui, dabar atstovauja patį dievą, taip kad galim netgi tarti, jog tai anokia popiežė tiesiog, tai ką jau čia tie teismai...

Taip pat pagarsėjo savo įdomiais sprendimais savivaldybės darbuotojų priėmimui į darbą, pagal kuriuos gavosi taip, kad tuteišių kalba valdininkams privaloma, o lietuvių - kažkokiu būdu nebūtina[1]. Tai maža to, įsivėlė į skandalus, naikindama lietuviškas mokyklas ir jų sąskaita kurdama lenkiškas - tiesiog suformuojant fiktyvias lenkų mokinių klases vietoj lietuviškų[2], o paskui dar ir buvo baudžiama už tai juokingomis baudomis[3], taip pademonstruodama Lietuvai visišką teisėtvarkos impotenciją.

Savo laiku Marija Rekst buvo aktyvi TSKP narė. Dabar tai slepia ir savo pačios skelbiamose autobiografijose kažkodėl nemini. Tačiau 2007 sėkmingai boikotavo Konstitucijos egzaminą: Vilniaus rajono savivaldybė tapo vienintele Lietuvoje, kur šiame egzamine nedalyvavo nei vienas tarybos narys ar valdininkas[4].

Garsiausios citatos

  • Nevykdome teismo sprendimo, todėl, kad jis nėra tinkamas (2008 metais atsakydama į klausimą dėl to, kodėl nevykdo teismo sprendimo panaikinti neegzistuojančias lenkų mokyklų klases).


Citatos apie Mariją Rekst


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.