Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lenkų rinkimų akcija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Lenkų partija)
Jump to navigation Jump to search

Lietuvos lenkų rinkimų akcija, dar vadinta LLRA, kažkokią tai dieną sumąstė, kad jų pavadinimas per trumpas, tai tiesiog ėmė štai ir pakeitė, nieko per daug negalvodami, į naują, kad būtų ilgesnis. Nes kai ilgesnis - tai protingiau skamba. Štai dabar vat ir vadinasi šita partija jau Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga. Čia, kad trumpai nebūtų. Arba LLRA-KŠS.

Tai bent jau vienu dalyku aplenkė šitie visokius TS-LKD konservus - partijos pavadinimo ilgiu beigi nesuprantamumu.

Lietuvos Lenkų Rinkimų Akcija arba kokia tai lenkų partija - keista partijėlė, kuri ir partija nesivadina, o tiktai akcija: balsuok už lenkus! Dar kartais pasigirsta balsų, kad už tai ir rusai turintys balsuoti, nes lenkai geriausiai atstovauja rusų teises. Ir lietuviai irgi turintys tai daryti, nes ir lietuvių teises geriausiai atstovauja lenkai.

Savo gi esme visa ta akcija matyt yra kažkokios nacionalsocialistinės retorikos, nes skleidžiamos vertybės yra kažkokios nacionalistinės ir socialistinės tuo pačiu metu, o dar kaip kažkuris iš anų sakė, Vilniaus krašte gi lietuviai negyveno.

Lenkų rinkimų akcija pagarsėjo puikiais darbais, kaip kad intronizacija bei kitos vertybės, todėl ir Pipedija siūlo rinkimuose į Seimą visiems balsuot Už Tomaševskį!


Pipedijai žinomi Lenkų rinkimų akcijos susijėliai

Štai kokių tenai personų sukasi įvairių, apie kiekvieną turime nuopelnų:

Ir kiekvienas vertas balso, nes kiekvienas gali už tai daug gero padaryt!