Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dievo valdžia

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Intronizacija)
Jump to navigation Jump to search

Dievo valdžia arba intronizacija - taigi čia toks naujas vajus iš Šalčininkų ir Vilniaus rajono, kur nuostabieji klerikalai, prasibrovę valdžion savivaldybėse priima nutarimus, pagal katruos perleidžia visą valdžią dievui.

Žinoma, kaip beneigtų kokie nors valdžios atstovėliai, matome akivaizdžiai, kad šieji, apsiskelbę, esą visa valdžia juose iš dievo, vaizduoja dievo vietininkus žemėje tokiu būdu, iš esmės savo nutarimais apsiskelbdami anokiais kaip ir popiežiais, skelbiančiais dieviškus sprendimus beigi nutartis! Tai čia aišku linkime pasirūpinti sveikata!

O betgi tačiau vienareikšmiškai matome kelis faktus:

  1. Vietinė valdžia prievartinai diegia neteisėtus sprendimus, pažeidžiančius Lietuvos piliečių irgi rinkėjų tikėjimo laisvę bei įstatymus, atskiriančius religiją nuo valstybės, taip pažeisdama netgi Konstituciją, už ką atatinkamiems veikėjams vienareikšmiškai turėtų būti iškeliamos bylos.
  2. Tokie vietinės valdžios surengti valdžios perleidimo dievui aktai vienareikšmiškai pažeidžia Lietuvos teritorinį ir administracinį vientisumą, nes jais deklaruojamas formalus pavaldumas Vatikanui, todėl tokiu atveju turi būti įvedamas tiesioginis valdymas iš Vilniaus.
  3. Tokie vietinės valdžios surengti valdžios perleidimo aktai vienareikšmiškai deklaruoja ir šiosios valdžios atsisakymą nuo rinkimų metu gautų mandatų, kas automatiškai suspenduoja bet kokių vėlesnių šios valdžios sprendimų teisėtumą.

Tai čia Pipedija aišku klausia, kur žiūri prokuratūra ir VSD???

Tai čia dar norim paminėti šiuosius klerikalus, katrie atliko aiškiai akivaizdžiai minėtuosius aktus:


Dar žr.