Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jolita Piličiauskaitė-Navickienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jolita Piličiauskaitė-Navickienė - gi kažkokia tais rašytoja, katra kažkokią tais netgis knygą gal net išleidus. Tai Pipedija gi knygų neskaito, tai nieko apie šiąją ir nežinotų, nei ne tikras feilas, kai šioji aptiko kažkokius komentarus Rašykuose apie save, kur kažkas ją pavadino "aferiste, intrigante ir ligone" ir ėmė per teisėsaugas teisybės ieškot.

Tai šioji gi istorija baigės tuo, kad policija bandė konfiskuoti Vidmanto Nuolaidos asmeninį kompiuterį, mat šisai registravęs irgi sukūręs tąjį garsųjį Rašykų portalą, tai matomai taip kažkokius įrodymus gal norėjo tame kompiuteryje aptikt.

Tai irgi Pipedija čia tik gali pasakyt paprastai, kadgi iš visosios šios istorijos negali paneigti tųjų komentatorių niekaip, ypačiai šiosios istorijos šviesoj, nes gal tai ir būtų užsimiršę, betgi po visų ten teisėsaugų tapo žinoma visiems, kam papuola!