Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pardavimų didinimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pardavimų didinimas - tai kai yra perdaromas pardavimų procesas taip, kad pardavimai augtų, nors darbo sumažėtų, o išlaidos nepadidėtų. Žodžiu, kiekvieno verslo svajonė, tik ne visada įgyvendinama. O kai įgyvendinama, tai aišku, kad pardavimai tada auga, o pelnas irgi didesniu srautu eina. Taigi, šitaip ir turi būti.

Čia turim pastebėti, kad kartą paieškoję internetuose kažko apie pardavimų didinimą, vietoje to suradome tik kažkokį tai spamą, dar suradome kažkokį zizą ir panašias nesąmones, kur proto knisimo daug, o kokio nors realaus reikalo nerasta. Dar dažniau suradom, kad pardavimų didinimas - tai esą kažoksai spamo siuntinėjimas, nes kuo daugiau spaminsi ant visų, tai tuo daugiau esą pirks. Gudresniuose puslapiuose siūlė dar kažkokią SEO optimizaciją, tai irgi toksai spamas išties, tik per Google.

Tai ačiū jums brangūs pardavimų pardavėjai, nereikia mums spamo ir SEO, nes ne to mes ieškome.


Pardavimų didinimo procesas

Kaip kadaise kažkoksai vertelgų guru Ričardas Savukynas kniso visiems protą, tai pardavimų didinimas esąs kažkoksai mistinis procesas, kur pasidalinama darbais, viskas padalinama į aktyvius pardavimus ir pasyvius pardavimus, dar užkabinamas kažkoksai akauntingas, dar kažkokia tai marketinginė medžiaga ir šalti skambučiai, ir dar kažkokie tai mafijiniai pasiūlymai, ir dar kažkas, ko visai jau išvis nesupratom, o paskui gaunasi pardavimų mašina, kuri veikia taip, kad įmonės pinigus kala kaip kokiame pinigų fabrike.

Tai mes čia, atleiskite, tokių schemų nesuprantame, nes esame paprasti Pipedijos pusdurniai, kurie supranta tik vieną pardavimų procesą, kuris vadinasi PROFIT, tiktai iš jo niekaip pinigų padaryti mums čia nepavyksta.


Kaip pardavimų didinimas gali pabloginti pardavimus

Įsivaizduokite, kad jūs esate monopolis ir pardavinėjate bulves po 10 eurų už kilogramą. Nu ir brangu žmonėms, tai jie neperka iš jūsų bulvių, nes nori nusipirkti maisto už pigiai. Ir tada pas jus ateina koks nors geriausias pardavėjas ir sako: "matot, kokie maži jūsų pardavimai, reikia juos padidinti, ir reikia sumažinti kainą, nes kitaip neperka". Ir priknisa protą jums, kad reikia sumažinti kainas, kad jos būtų 2 eurai.

Na, jūs sumažinat kainas, pardavimai padvigubėja, rezultatai atrodo puikūs, bet paskui pažiūrite ir matote, kad anksčiau parduodavote 100 tonų bulvių po 10 eurų už kilogramą, o dabar pardavėte 200 tonų po 2 eurus už kilogramą, o pirkote tai abiem atvejais po 1 eurą, tai pirma pelnas sudarė 900 tūkstančių eurų, o dabar tiktai 200 tūkstančių.

Tai koks čia gerinimas, jei čia tik nuostolis gaunasi?


Dar žr.

Pasirodo, pardavimų didinimas - tai nebūtinai gerinimas, nes pardavimų gerinimas labai įvairus būna. Pasirodo, prekyba yra tokia štai komplikuota, kad padidinus pardavimus, gali pelnas ir sumažėti, taip kad nieko čia ir gero.