Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


SEO optimizacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

SEO Optimizacija arba dar kitaip pasakant, SEO optimizavimas - išties tataigi tas pats SEO, kur visokie ten SEO optimizatoriai tiesiog banaliai platina spamą, tik kad modernesniu būdu - šikdami į komentarus, tai aišku, kad prišika ir užšika negyvai daugelį blogų, forumų beigi kitų internetų...

Tai aišku, visi tie SEO veikėjai tą daro ne šiaip sau - nes jei visur pridėlioji nuorodų, tai gal pardavimai padidės, ir gausis kažkoksai tai neaiškus marketingas. Tai paskui tie visokie seošnikai pasakoja, kad čia esąs toksai labai efektyvus pardavimų skatinimas ar tai pardavimų didinimas, ypatingai svarbus visur, kur tiktai yra bent kažkokia internetinė prekyba. Vienok darbo čia gaunasi daug, vargas beviltiškas, o nauda neaiški, tai gal ir neapsimoka.

Tai čia toksai optimizavimas, kad išties tai kažkoksai spamas gaunasi, tiktai ne į meilus, o per visokius komentarus ir puslapius.


Naudingi SEO optimizacijos patarimai

Tai čia tik tiek galima tepasakyti, kad naudos iš SEO optimizacijos mažai, nes išties geriau jau bet kuri firma gali nusisamdyti kokį žmogų, kuris įdomiai straipsnius rašys, nes bus koks gudrus grafomanas, tai išsyk bus daugybei žmonių daug įdomiau, tai čia savaime geresnis rezultatas gausis, nei iš visokių ten spamerių. Patys gi suprantate.

Todėl čia ir Pipedija griežtai nerekomenduoja užsiiminėt šūdais visokiais, o geriau kažką gera kurt. Akivaizdu gi: jei turinio neturėsite, tai ir lankytojų nebus, nes iš šūdo vaško neišspausi.

O dar kartais būna, kad kokie nors SEO optimizatoriai ateina į Pipediją ir čia irgi ima kažkokius straipsnius rašinėt, pridėdami kažkokių nuorodų. Bet kad kai straipsnis nuo tokių SEO avigalvių, tai jame nei nieko įdomaus, nei išvis nieko - tik kažkokios tų spamerių nuorodos į kažkur. Tai mes čia tuos straipsnius triname, o seošnikai už juos gauna baną, nes to ir nusipelnė. Tai paskui jiems galim paoptimizuoti taip, kad jų optimizavimas gal jau ir nebedžiugins.

O ir bendrai, labai jų nedžiugina, kad žmonės šitą Pipedijos straipsnį paskaito. Nes paprastai tai visoks SEO optimizavimas yra didele dalimi akių dūmimas, o kartais - net ir aferizmas beigi kažkoks šarlatanizmas.


Ar verta užsiimti SEO optimizacija

Aišku, bet kuris seošnikas jums pasakys, kad SEO optimizacija - tai jūsų didžiausios sėkmės būtinybė, nes niekas jūsų neišgelbės, jei to nepadarysite. Nes tipo esą jums reikia būti surandamais paieškos sistemose ir taip toliau. Jeigu gi nebūsite surandami, tai jums bus labai blogai, gal netgi niekas jūsų neatras.

Vienok gi praktika rodo, kad Google laikai jau praėjo - dabar visur karaliauja Facebook, o tenai jokia SEO optimizacija niekam nebeįdomi, nes svarbiau prisirinkti šimtus ar tūkstančius foloverių. Taigi, anksčiau buvę SEO optimizatoriai dabar persikvalifikavo ir siūlo jums gauti tūkstančius feikinių foloverių, kurių jums gali prisukti iš kažkokių pr0n puslapių ar dar kokių nors virusinių internetų.

Be abejonės, SEO optimizacija - ateities išgelbėjimas!