Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Komentarai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Paprastai komentarų rašytojai įsivaizduoja, kad jų rašymuose yra kažkokia didelė vertė. Deja, taip būna tik labai retais atvejais.

Komentarai arba sutrumpintai komentai - tai tos mažos žinutės, kurios būna po straipsniais, kur kiekvienas gali pasakyti savo nuomonę ir paaiškinti, kad autorius buvo neteisus, kad jisai yra durnas, nevykęs ir kad komentaro rašytojas būtų parašęs daug geriau ar bent jau ne blogiau, ir kad autorius nusišnekėjo, ir kad viskas čia nesąmonė ir panašiai.

Sunku patikėti, bet kadaise Internetuose niekas komentarų rašyti negalėdavo. Ir visi portalai būdavo be jokių komentarų. O reikalą pakeitė DELFI, nes būtent tie sugalvojo, kad po kiekvienu straipsniu galima komentarus rašyti. Tai pradžioje dauguma nesuprato, kaip šitai yra blogai, tai to komentavimo kitur nejungė. Tai gavosi taip, kad DELFI ir susirinko komentuotojus, o paskui juos - ir visus skaitytojus, ilgam tapdami tokiu dideliu portalu, kad matyt didesniu už visus kitus kartu sudėjus. Buvo netgi toksai periodas, kada gerokai daugiau kaip pusei Lietuvos žmonių DELFI ir Internetas buvo tiesiog visiškai tapačios sąvokos.

Aišku, paskui komentarų galimybes greitai susidėjo ir kiti portalai, o kurie laiku nesusidėjo - tie labai greitai ir sėkmingai užsilenkė.

Žinoma, komentarai buvo ir bloguose, o gal nuo pat pradžių buvo ir forumuose, nes šie savo esme išvis buvo ne kas kita, kaip komentarai ir viskas.

Dabar gi komentarai būna Feisbuke, po visokiais postais. Tai kas nors kažką parašo, tada kiti subėga ir ima komentuoti, o tada būna banai ir komentarų trynimas, nes paprastai komentatoriai nieko protingo nepasako.


Dar žr.

Yra ir daugiau reiškinių visokių: