Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pirkimai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pirkimai - taigi aišku, kad nuo to prasideda visas pridėtinės vertės procesas, o ir prekyba šito neišvengia, nes jei kažką gali parduoti, tai reiškia, kad iš kažkur ir gavai, o jei jau gavai - tai matyt nusipirkai.

Žinoma, kai kurie aiškina, kad galima nieko nepirkti, o išsiauginti savo žemėje pačiam, o tos žemės irgi nepirkti, o ją paveldėti. Bet tada išlenda kokie nors laisvosios rinkos ekspertai ir sako, kad ir išauginti produktai galėjo būti parduoti, o tai reiškia kad ir nupirkti, o ir žemė galėjo būti parduota, o tai reiškia, kad ir nupirkta. O tai jau reiškia, kad netgi jei nieko nepirkai, tai virtualiai visvien galėjai pirkti, o tai reiškia, kad ir pirkai, tik kažkaip tai nesumokėjai.

Iš tų išvedžiojimų paskui seka, kad nieko čia nereikia auginti pačiam, nes geriau jau nusipirkti ir paskui parduoti, negu kad vargintis su kažkokia gamyba ir kitais vargais. Svarbu tik paskui parduoti, nes jei neparduosi, tai liksi su kažkokiais įšaldytais kaštais, kurie paskui pavirs į nuostolį ir tada jau nieko gero iš viso šito nesigaus.

Aišku, pardavėjai apie tuos įšaldytus kaštus ir nuostolius niekada jums nieko nepasakys, o tiktai papasakos, kad jei nepirksit, tai labai daug prarasit ir kad jų prekės yra kažkokios tai pačios geriausios ir pigiausios tuo pat metu.

Tai mes čia tik pridėsim pabaigai, kad neapsaigaukit ir neužkibkite ant visokių aferistų irgi šarlatanų.