Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kęstutis Masiulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Puikus Kęstučio Masiulio internetas, kuriame kažkokie hakeriai suinstaliavo žaidimą, kur galima bombas mėtyti - tokio nei vienas kitas politikas neturi!

Kęstutis Masiulis - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys, Vilniaus skyrių sueigos tarybos pirmininkas, TS prezidiumo narys.

Dabar gi, kai artėja rinkimai į Seimą, tai nauja sensacija: Kęstučio Masiulio internetas išlaužtas kažkokių nežinomų Indonezijos įsilaužėlių, dar hakeriais vadinamų. Ir kas galėtų paneigti, kad ne taip?


Kęstučio Masiulio politinė veikla

Tėvynės sąjungos narys, Vilniaus skyrių sueigos tarybos pirmininkas, TS prezidiumo narys.

2003–2007 m. ir 20072008 m. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys, Tėvynės sąjungos frakcijos seniūnas.

2006 m. birželio mėn. laimėjo bylą prieš Vilniaus merą Artūrą Zuoką dėl interpeliacijos farso Vilniaus mieste, pasinaudodamas kuriuo Artūras Zuokas išvengė jo nušalinimo iš užimamų mero pareigų. 2006 m. liepos mėn. laimėjo bylą prieš Vilniaus merą Artūrą Zuoką, kurioje jis buvo kaltinamas apšmeižęs A. Zuoką bei sugalvojęs „abonento“ pravardę.


Mokslinė veikla

19931998 m. mokslinis tiriamasis darbas Lietuvos laisvosios rinkos institute: Lietuvos politinio, ekonominio, mokslo ir žiniasklaidos elito ekonominių ir politinių preferencijų daugkartiniai tyrimai, elito filantropinių orientacijų tyrimas.

Išleido dvi monografijas, paskelbė 30 straipsnių užsienio ir Lietuvos leidiniuose politikos, administravimo, sociologijos, filosofijos istorijos, mokslo filosofijos ir istorijos temomis.

Skaitė 40 mokslinių pranešimų Lietuvoje, Belgijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Italijoje, Slovėnijoje, Šveicarijoje, Estijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje.

Žurnalo „Viešoji politika ir administravimas“ vyriausiasis redaktorius.


Nuorodos