Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Psichonautai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Psichonautas)
Jump to navigation Jump to search

Psichonautai arba gliukonautai - tokia specifinė narkomanų rūšis, kur esą po savo psichiką keliauja. Tiksliai apibrėžiant mediciniškai, tai būtų asmenys, kurie yra psichologiškai priklausomi nuo cheminiais preparatais sukeltos psichozės. Patys psichonautai savo tas haliucinacijas vadina kelionėmis į pasamonę arba žargoniškai - tripais.

Labai senais laikais, kai dar nebūdavo narkotikų, tai psichonautais būdavo arba šiaip kokią šizofreniją pasigavę, arba visokie labai dvasingi šamanai ir panašūs jogai, kur meditacija užsiima. Tačiau vėlesniais metais, kai buvo atrastos krūvos visokių pigių cheminių medžiagų, nuraunančių stogą, tai paaiškėjo, kad čia kaip su anabolikais: jei nori treniruotis, tai visvien chemija duos greitesnį rezultatą už pigesnę kainą.

Taip ir priviso visokių ten hipių, valgančių grybukus, meskalino kaktusus, LSD, DOB, ABDF ir įvairius kitus dalykus. Paskui dar pasirodė ir žymusis Kastaneda, katras visus tuos psichonautus išvis išprotino, prirašęs krūvas visokių knygų, kur kliedesiai ir iškreiptas suvokimas persipina su realybe tokiais būdais, kad jų paskaitęs, imi nebesuprast, ar tik tikrai čia ne kokioje Matricoje gyvenam.

Vienok bendraujant su užkietėjusiais psichonautais, reikia turėt omeny, kad jiems kartais užeina proto aptemimas, kai toksai žmogus ima elgtis neprognozuojamai, kliedėti apie psichotronus, psichikos kontrolę, ufonautus ir pan.. Taip kad būkite atsargūs.