Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Varpos ir kapšelio kankinimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Šito bjauraus fetišizmo pavyzdys.

Nemaišyti su „Vkontakte“ ir Valstybine lietuvių kalbos komisija.

Varpos ir kapšelio kankinimas, v. k. k. - tai tokia sanguliavimo forma linksma katroji. Žodžiu: boba kažkokia spardo ir kitaip trapaliuoja ant diedo kiaušų ir bybio, taip vyksta lytinė stimuliacija. Bachūras patyria kaifą ir išmeta spermioką tokį didelį. Tada moteryškė dar šiek tiek kankina jo dzingaliukus desertui. Viskas.

Kaikurį kurį laiką, šitas fenomenas buvo mėmė. Dažnai, idijotai tiesiog skaitydavo originalų varpos ir kapšelio kankinimo straipsnį angliškojoje Vikipedijoje. Ačiū dievui, šitas mėmė ilgai nesitesė ir greitai buvo pamirštas,nes jau konkrečiai užpiso pastoviai girdėti tą „COCK AND BALL TORTURE IS A SEXUAL ACTIVITY INVOLVING TORTURE OF MALE GENITALS...“

Vaifos kandidatės

Kai kurie ypatingai kvaili kvailiukai svajoja, kad jų vaifos taip padarytų su jų mažaisiais pasididžiavimais.

Kalnų ponia

Pavyzdinga kiaušų traškytoja Ponia kalva.

Kalnų ponia, būdama dvidešimties mietrų milžine, dažnai būna daugelio v. k. k. mylėtojų noru. Mat, tie lopai nori, kad ji užmintų jiems ant pimpukų savo mažu kojos pirštu. Fui ir tfu!