Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gripas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Gripas - tradiciškai teigiama, kad tai infekcinė liga, dažniausiai plintanti periodiškais intervalais kas metus. Tačiau tai netiesa, šiuo metu plinta net du gripo atvejai ... vienas pandeminis, o kitas sezoninis.

Pandeminis H1N1 kiaulių gripas atsirado ir pirmą kartą pastebėtas Meksikoje spėjama, kad kai kurie meksikiečiai nuo saulės smūgio pradėjo santykiauti su kiaulėmis bei tokiu būdu pernešė virusą į žmonių populiaciją.

Sezoninio gripo kilmė neaiški, tačiau nauja banga sezoniškai kyla Kinijoje. Manoma, kad pirmieji atsparūs štamai atsiranda dėl analogiškų priežasčių kaip ir pandeminio gripo atveju. Teigiama, kad ir garsusis SUSRAC atsirado santykiaujant su paukščiais ..., tiesa kinai išlieka paslaptingi ir neišduoda savo tradicijų, kaip jie paukščius išnaudoja savo reikmėm.