Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lugansko liaudies respublika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne, jei jūs galvojate, kad čia kažkokia režisūra ar feikas, tai ne - tai išties Lugandos milicijos postas, kuriame sėdi vietiniai Lugandos milicininkai. Nuotrauka paimta iš TASS puslapio, nes netgi šita Rusijos agentūra, užsiimanti propagandos sklaida, nesugebėjo rasti kažkokių padoresnių vaizdų.

Lugansko liaudies respublika, dar žinoma kaip Luganda - tokia kažkur Donbase neaiški pseudovalstybė, o gal ir dar blogiau, susikūrusi iš vietinių koloradų. Vadovaujama panašių banditų, kaip ir Donbabvė.

Reikia pasakyti, kad Lugansko liaudies respublika susikūrė vėliau, nei Donecko liaudies demokratinė respublika - pradžioje tiktai Donecke tesiautėjo visokie rusofašistai, o Luhanskas buvo ramus ir į nieką nereagavo. Bet bevykstant tyliai Rusijos invazijai į Ukrainą, po truputį žalieji žmogeliukai pasiekė ir Luhanską - tam prireikė gal kokios papildomos savaitės, jei ne mažiau.

Čia ne kas kitas, o Lugansko liaudies respublikos užsienio reikalų ministrė Irina Filatova, gal koks pusmetis iki jai tampant ministre. Iki tapdama ministre, ji buvo tiesiog šiaip eilinė kūrva ir alkoholikė, bet štai atėjo Rusija ir karjera šovė į aukštumas.

Savaime aišku, kaip ir įprasta visoms Rusijos sukurtoms pseudovalstybėms, Lugansko respublika buvo sukurta pagal tą patį tipinį scenarijų: vietiniai banditai, remiami FSB agentų, ruošia demonstracinius protestus, o tada su Rusijos specnazu užgrobinėja įvairias įstaigas ir vaizduoja revoliuciją. Paskui atsiranda Rusijos kariuomenė, sukuriami visokie kariniai daliniai iš vietinių pacukų ir gaunasi tokia atseit valstybė, bet iš ties tai paprasčiausia apgaulė.

Reikia dar pasakyti, kad kažkaip ta pirminė Luhansko liaudies respublika gyvavo gana neilgai, o paskui susijungė su Donecko liaudies respublika ir gavosi Donbaso liaudies demokratinė respublika, kuri jau gal po savaitės ar dviejų vėl ėmė ir kažkaip lyg ir suskilo vėl atgal į dvi respublikas. Suskilo, nes Luhansko ir Donecko separatistai vieni kitus ėmė kaltinti išdavystėmis, o išties paprasčiausiai susipešė dėl valdžios. Taip ir toliau pasiliko atskira Lugansko respublika.

Gi kita vertus, visokie Donbabvėje esantys žalieji žmogeliukai irgi kiti koloradai į tą skilimą nekreipė dėmesio, taigi, pagal juos Donbaso liaudies respublika gyvuoja iki šiolei, kaip Novorosija.

Luganda kartu su Donbabve sudaro vieną didesnį darinį, kuris žinomas, kaip Lugandonija.Turd.png
Šūdiniausios Pseudovalstybės

AbchazijaDonbabvėLugandaPadniestrėPietų Osetija