Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Novorosija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Donbasas)
Jump to navigation Jump to search

Novorosija, dar žinoma kaip Dombasas ir panašiai - tai toksai pseudodarinys, kaip ir valstybė, tik neegzistuojanti, o galimai būsima Rusijos dalis, jei šiai pavyks savo planus įgyvendinti ir visokį koloradinį užkratą pakankamai plačiai paskleisti. Daugeliu atvejų Novorosija pagrįstai tapatinama su Lugandonija, nes išties tai tas pats daiktas.

Formaliai Novorosija turėjo būti sudaryta iš Donecko liaudies respublikos ir Lugansko liaudies respublikos. Oficialiai šitas darinys išties lyg ir susidarė Rusijos invazijos į Ukrainą pradžioje, 2014 metais]], tačiau beveik iškart suskilo, nes ir vienos, ir kitos respublikų vadeivos momentaliai susipešė dėl valdžios - kas viskam vadovaus. Taip visos sąjungos išsyk ir baigėsi.

Novorosijos ribos svyruoja įvairiai: štai rašant čionai, toji tesudaro gal po kokį trečdalį buvusios Lugandos ir Donbabvės, o vat dar neseniai buvo maždaug trigubai didesnė, kitaip tariant, kaip kokios pora Lietuvų. O prisiminus kokius nors Žirinovskio paistalus, tai daugiau kaip pusė Ukrainos turėtų tapti Novorosijos dalimi, ypačiai visos sritys, kurios tik prieina prie Juodosios jūros.

Realybė gi tokia, kad visa Novorosija tėra tuntas vietinių Ukrainos sovietžmogių, persimaišiusių su įvairiais banditais, nusikorumpavusia milicija, prisivežtais samdiniais iš Rusijos bei šiokiu tokiu kiekiu anksčiau aktyviai veikusių, o dabar gal jau net ir išsinešdinusių žaliųjų žmogeliukų, kurie vykdė pirmus pastatų grobimus.

Tiesą sakant, išmatų kraštas kažkoksai...