Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Donecko respublika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Nelabai graži ta Donecko liaudies respublikos vėliava, o ir aiškiai rodo, kad jokia čia ne respublika, o tiesiog Rusijos invazija

Donecko liaudies respublika, o liaudyje žinoma kaip Donbabvė - kažkoksai pseudodarinys, aiškiai nepriklausoma ir nepripažinta laisvės valstybė, kur žmonės labai laimingi, visi gauna pinigus, o ir bendrai nuo to prasideda SSRS 2.0, kadangi liaudis tenai valdžią išrinko, ne kokiais nors atsiprašant rinkimais, o tikruoju liaudies valdžios paskyrimo būdu. Tik negeranoriai aiškina, kad čia esą pseudovalstybė.

Išties tai be Donecko, dabar yra ir dar kažkokia tai Lugansko liaudies respublika, kur irgi panašiai, o dar ir abidvi jos jau susijungė ir pasidarė kažkokia tai Novorosija, kuri žada prisijungti prie Rusijos, nes taip jau Krymas prisijungti spėjo.


Donecko resupublikos šizofreninė kilmė

O šiaip tai sako, kad tasai Donecko liaudies respublikos vadas - kažkoksai aiškus šizofrenikas, nes vis kliedi apie fašistų tankus ir puolančius mesršmitus, kuriuos reikia numušinėti, o dar ir kažkokie ten jam kiti kliedesiai kliedisi, pavyzdžiui apie tai, kaip Ukraina pavirto į kažkokį tai III Reichą, sukūrė konclagerius ir bombarduoja Donecką, Slovjanską ir dar ten kažką.

Trumpai tariant, negalvokite, kad visada tos psichikos ligos tokios jau nekaltos, nes kaip matome, kai gerai propaganda iš Rusijos pasistengia, tai ir kokios nors indukuotos psichozės kyla.

Dar turim pasakyti, kad būtent šitoje Donecko respublikoje labiausiai ir išgarsėjo tos kolorado juostelės, kurias dabar jau daugelis atpažįsta kaip aiškų rusofašizmo simbolį.

Pavelas Gubariovas su tipiniu kalovratu, kuris pas mus dar vadinamas kaip saulės ženklas, nes kažkas taip susigalvojo
Pavelas Gubariovas dvasingoje nuotraukoje su iškilmingai pateikiama koloradke, kuri simbolizuoja tą patį, ką ir kolovratas


Nuotraukose užfiksuotas Donecko liaudies respublikos gubernatorius Pavelas Gubariovas. Už pirmos nuotraukos išviešinimą vienas rusų feisbukistas jau nuteistas. Antroji nuotrauka griauna mitą apie Georgijaus juostelės, kaip taikaus ir tik Antrojo pasaulinio karo aukas reiškiančio simbolio prasmę, nes ją nešiojantis žmogus iš tikrųjų yra paprasčiausias fašistas ir nacis (žr. 1 nuotrauka)

Donbabvė kartu su Luganda sudaro vieną bendrą didesnį darinį, kuris žinomas, kaip Lugandonija.


Turd.png
Šūdiniausios Pseudovalstybės

AbchazijaDonbabvėLugandaPadniestrėPietų Osetija