Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žilvinas Šilgalis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Žilvinas Šilgalis
Žilvinas Šilgalis (aka mikimauzas, kurį čia vaizduoja akivaizdžiai)
Žilvinas Šilgalis (aka bobų gundytojas beigi kultūristas)
...ir štai galų gale jum, mielieji Pipedijos skaitytojai - tikrasis gi Žilvino Šilgalio veidas ...

Žilvinas Šilgalis - toks liberolasSeimo, dar sakoma, kad Zuoko pakalikas, nes dažnai kartu vaikšto ir per televizorių rodosi. Nu dar žinome, kad Žilvinas Šilgalis kritikuoja siūlymą Sporto departamentą perduoti mentams - Vidaus reikalų ministerijos žinion. Pats Šilgalis sakosi atstovaująs jaunimo interesams...

Tai dar kartą 2006 buvo tokia istorija, kai Žilvinas Šilgalis Petrui Auštrevičiui mokėjo pinigus, kurie kažkaip keistai pavirto į "neoficialų atlyginimą", po 6000 litų į mėnesį, o dar papildomai 1500 už telefoną, tai net 7500 jau gaunasi. Tai net ir nežinom, kiek čia laiko taip mokėjo. Abu tuo metu buvo Liberalų ir Centro Sąjungoje. Tai paskui Auštrevičius skelbė, esą nieko negavęs, nes čia taip Šilgalis nuo žmonos pinigus slėpęs, o pats Šilgalis viešai skelbė pareiškimus, kad Auštrevičius visgi gavęs ir atsiprašyt turėtų. Tai visa šita istorija taip ir nunyko, tik kažkokių dar šnekų buvo, esą šiojo išlaidos kažkokiu būdu keleriopai didesnės už pajamas, o ir su VMI pusantrų metų Šilgalis bylinėjosi...

Gi paskui Žilvinas Šilgalis rengė cirkus, demonstruodamasis ikipus apnuogintą kūną kažkokiuose marginaliniuose TV šou ir teisinasi, esą, skirtingai nuo kokio nors Petro Gražulio, išsikalinėjo ne Seime ir ne darbo metu, o tiktais tam, kad labiau išgarsėtų[1].

Tai čia gi Pipedija gali patarti kokią nors nesąmonę: Žilvinai Šilgali, eik dirbti prostitute prie stoties, tai pagarsėsi dar labiau ir pats sau prisipažink galų gale viskuom, tai bent jau teisybė bus pagaliau!!!!

O paskui dar, kai įvyko visas Snoras, tai Žilvinas Šilgalis kažkaip nenorėjo pripažint ir kovojo prieš tą reikalą[2].

O jau 2015, po to, kai buvo nuversti Žaliojo tilto balvonai, Žilvinas Šilgalis nieko geresnio nesugalvojo, kaip pasiųsti zuokinių vardu raštą į Kultūros paveldo departamentą apie tai, kad reikia tuos balvonus kuo restauruoti ir grąžinti[3].

Dabar gi Žilvinas Šilgalis jau nebe Seimo narys, o tik protestuoja prieš kokius nors aiškinimusis Vilniaus savivaldybėje, nes negali gi būti, kad kažkas buvo blogai prie Zuoko.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.