Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Petras Auštrevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tai čia vat kažkam gal ir galėtų pasirodyti, kad lyg ir Petras Auštrevičius pavaizduotas, bet akivaizdžiai tikrai nepanašus, tad darom išvadą, kad tikrai ne jis! O ir tą cenzūrą įvesti gal ir ne jis nori, o koks nors Hitleris, svetimą skūrą užsimetęs...

Petras Auštrevičius - berods liberolas, iš Liberalų sąjūdžio, garsus, kaip vienas iš LLRI įkūrėjų... Tai daugelis visokiais įtarimais apie jį švaistosi, kad vargu, ar apie dažną politiką šitiek išgirstum, kaip apie šį.

Iš pradžių apie liberalus nieko nebuvo net girdėjęs, bet kadangi liberalai tradiciškai pirmininkais samdydavosi ką nors iš šono, tai ir Auštrevičių buvo išsirinkę, galvojo ant jo sparnų partiją iškelsią. Algos Auštrevičiui liberalai esą buvo skyrę 7,5 tūkst., kuriuos per rinkimų kampaniją į Seimą jam mokėjo Žilvinas Šilgalis. Bet visa tai baisiausi gandai, kurie jau paneigti ir niekas nebenori to prisiminti. O ir pats Auštrevičius su Šilgaliu finale išsiskirstė į skirtingas partijas, kas tik patvirtina šių gandų purvinumą.

O kažkada Petras Auštrevičius dar buvo derybininku dėl stojimo į ES. Tai susiderėjo, kad Ignalinos AE būtų uždaryta... Todėl ir elektra brangz ištisus du kartus dabar. Gi šitą derybų rezultatą kai kas irgi siejo su kai kuriais ryšiais, tik ne su Vilniaus Prekyba, o su didžiausiais jų oponentais, protestavusiais prieš Trigalvį slibiną.

O paskui dar lyg tai siekė būti prezidentu, bet nepavyko kažkas jam, nors visos jo intelektualiu grožiu susižavėjusiosios bobulės prisižiūrėjusios reklaminių rolikų rėkte rėkė: "Už Petrą, už Petrą..." Bet visgi 2004 iš valstybinio biudžeto paskyrė visą milijoną litų "informacijai apie naujas galimybes ES", tai neaišku, kur kiti pinigai susieikvojo, ale 100 tūkstančių ir Lietryčiui bei Lietuvos Žinioms nubyrėjo - tai po to daug kas kėlė klausimus, kaip čia gaunasi, kad Lietrytis ir Lietuvos Žinios taip Auštrevičių šlovina...

Taip pat Petras Auštrevičius kartu su Eligijum Masiuliu bei Gintaru Steponavičiumi aktyviausiai atstovauja alkoholio vertelgų interesus, nuolat kišdami įstatymus, kurie pagerintų prekybą visokiais ten gėrimais. Šitai labai aiškiai įvardino Aurelijus Veryga. Tai šitai ir vėlgi buvo susieta su didžiausiais Vilniaus Prekybos oponentais, besitrinančiais su LLRI. Neveltui o matyt kažkodėl tai Seime Petriukas gestikuliuodamas savo gražiomis it klozeto dangtis letenėlėmis aiškino, kaip svarbu Seimui klaidų nedaryti, bo jau kartą per jojo kvailiojimus tauta negalėjo kiekvienam lietuviui švento krepšinio pažiūrėti, tai kai Seimas čia buvo uždraudęs reklamas alaus visokias.

O jau neseniai Petras Auštrevičius pagarsėjo, kai paskelbė BK pataisą, kurią Seimas turėtų priimti - pagal šiąją už bet kokius pasisakymus, kurie "skatina diskriminaciją", būtų baudžiamas kas papuola kalėjimu nuo 2 iki 4 metų. Tai čia jau primena visai kitą, sovietmečiu buvusį BK straipsnį, kuriame veik tomis pačiomis formuluotėmis buvo panašiai baudžiama už bet kokius pasisakymus, kurie "nukreipti prieš tarybų valdžią". Tik tiek, kad pagal Auštrevičių dar menkiau apibrėžta gaunasi, už ką ten išvis galima baust.

Eilėraštukai iš internetų

Čia vat dar tokių eilėraštukų apie Petrą Auštrevičių tur būt radom iš internetų:

Pasiekėm jau apogėjų,
Liberalai myli gėjų...
Kas ką šmeižia, kas ką muša,
Liberalai Petrą kruša.
Beprotybės apogėjus,
Pasirodo - Petras gėjus.
Koks pasaulis šitas margas -
Šaipos bobos, verkia mergos...


Gandai Visokie ir pasisakymai apie Auštrevičių

Tai tokie čia ir gandai, kad gal ir neminėsim. Netgi sako, kad ne tik šiaip sau, o dar ir kaip, ir tą, ir tą, be to, visomis prasmėmis!

Tai geriau citatų paskaitykit, ką iš internetų prirankiojom, žinantys gal žmonės rašė, jei jau taip parašė apie jį, nors aišku, ko ten norėt iš Delfi komentatorių bei į juos panašių:

  • Plepus prostitutas, nerandantis sau vietos, todel bandantis varyt su bet kuo. Moka malt liezuviu ir nesiot grazu kostiuma, daugiau nieko, o siaip - labai jau lengva ji nusipirkt. Jo garbes zodis kainuoja 6 000 menesiui. Po to parsiduos kitiems. (čia taip rašė kažkoks Dievų žiniasklaidos komentatorius, gal kokį Žilviną Šilgalį prisiminęs...)
  • Vemt norisi: Auštrevičius yra tas, kuris suderėjo su ES Lietuvai nepalankais sąlygas, o dar tas skandalas apie neapmokestintų pinigų ėmimus, tikras komsomolcas. (viena iš Supermamų)
  • Nebepasitikiu jau niekuo. Nei poniai Žakaitienei, nei ponui Auštrevičiui nerūpi mokytojai. Populizmas, vien tik populizmas. Garsiai rėkia visi kol konkrečiai dirbti nereikia, o tik padėjus sėdimąją į minkštą ministerijos kėdę, kailis išsiverčia ir kitą giesmę giedoti pradeda. (kažkokia Alfa.lt komentatorė)