Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Eugenijus Gentvilas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Eugenijus Gentvilas

Eugenijus Gentvilas - anoks liberolas, gal net gi - liberalistas, buvęs Klaipėdos Meras, Mepas. Iš tiesų jį galima vadinti charizmatiškuoju žemaičiu: linksmuose liberolų sąskrydžiuose Eugenijus Gentvilas žibėjo sąmoju, išradingumu ir nuoširdumu (beveik neebejojama, kad jis prisidėjo populiarinant anųjų šūkį "LiberAlus"!

Kadaise Eugenijus Gentvilas kalba apie liberolų susijungimo galimybes, tik sako, kad čia kliūtis - ne vien Artūras Zuokas ir jo pinigai...

Gi paskui, jau 2016 metais Eugenijus Gentvilas kalbėjo visokių dalykų, po to, kai MG Baltic skandalas prasidėjo, nes Liberalų Sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis buvo sučiuptas su alkoholio dėžute, kurioje buvo krūva grynųjų. Štai pavyzdžiui, nuostabiausią visiems efektą sukėlė, kai Masiulis ėmė skleisti, jog ten ne kyšis buvęs, o paskola. Tai Eugenijus ėmė ir viešai pareiškė, kad tiki šita versija, kad Raimondas Kurlianskis tiktai pinigų paskolino, o dar sakė, kad tikrai Eligijus taip nemeluotų[1].

Jau vėliau, patsai tapęs Liberalų Sąjūdžio pirmininku, Eugenijus Gentvilas ėmė kaip tai traukti partijon keistus kitus veikėjus - štai kad ir koksai tai Virginijus Komskis jam pasirodė geru kandidatu į libus, o apie jokias negeras veiklas esą niekas nieko nežino, nes niekas gi su niekuo nesisieja[2].Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.