Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arūnas Gelūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Arūnas Gelūnas - tai ir vėl kultūros ministras naujas atsirado, kai Vilkolakaitis pasakė "taip visiems bus geriau", tai spėlionių dabar nemaža, kas ir kaip keisis į gerąją ar blogąją pusę, nors daugelis ir spėja, kad jau blogiau, nei buvo, tai tikrai negalėsią būt, tad su šiuo ministru viskas tik į gerą, o kaip ten bus, tai dar pamatysim.

Gi dar buvo Dailės Akademijos prorektorius, tai ir dėstytuvas, o dar ten visokis veikėjas įvairiapusiškas, o pakliuvo į ministro postą per prisikėlėlius, tai dabar čia ir nėr ką daugiau pridėt, nebent kad paišyt anas moka ir skelbiasi esąs filosofas.

O dar anas išmano gerai apie japonus, visokias ten orientalistikas, kiniečius ir taip toliau, taip kad irgi spėliojama, ar į kultūrą atneš daugiau japoniškumo, ar daugiau kinietiškumo mums, tai viena būtų gal ir gerai, o kita tai jau būtų blogiau už blogiausią...

Tai dar turim pastebėti, kad kažkaip tais kiek internetuose ieškojom, tai nepavyko aptikti, kad anas būtų į kokius nors skandalus įsivėlęs...