Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zuokula

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia jau negalim komentuot, kad čia ne montažas ir fotošopas, o gal ir išvis čia ne Zuokula pavaizduotas, bet kažkokia čia asociacija kyla, nes gal ir visai pritinka ir atrodo kaip iš kino filmo

Zuokula niekaip negali būti Zuokas, kaip negali būti gi ir Abonentas, nes juk visi žino - Zuokula tai panašiai kaip koksai Drakula - negražus, negeras, piktas ir tikrai jis nėra Vilniaus meras. Šitasai tikrai negyvena Lietuvoje, nes pas mus tokių baisybių nebūna, viskas pas mus gražu ir gera, o Zuokula yra meras Vilniuje gal kokioje nors Pragaro Visatoje, kur viskas blogai ir visiškai ne taip, kaip mūsų Vilniuje.

Kaip liaudis savo mituose pasakoja, Zuokula - vampyras, kuris siurbia kraują ir pinigus, tik dar pagerintas, nes sidabrinės kulkos ne tik nuo jo nesaugo, bet dar jį ir pritraukiančios. Tai šita Zuokulos rūšis turi dar ir atskirą kilmingą porūšį - tai patsai Grafas Zuokula, kuris už paprastą Zuokulą trigubai galingesnis.


Zuokula ir jo hipnozė

Kaip žinia, visokie vampyrai ir kiti antgamtiniai gyviai neretai sugeba žmones užhipnotizuot - taip vat ir Zuokula, kadaise valždion pakliuvęs, sugebėjo skleisti kažkokias psichotronines bangas į savo aplinką tol, kol įvairūs žmogeliai nepradėjo kalbėt, kad nors ir vagis, bet geras, todėl geriau vagis, nei bet kas kitas.

Taip kad ir atsirado pasakojimai, kaip Zuokula pavagiantis, o paskui kaip koks Tadas Blinda padalinantis pinigus miestui, nuo ko visiems tiktai geriau ir užsieniečiai už tai Vilnių gerbia. Paskui, tiesa, paaiškėjo, kad kažkodėl nieko negeriau, nes šildymas brangsta, rubikai lobsta, verslas užsidarinėja, o visa kas geriau - tai ne dėl Zuokulos, o dėl to, kad šiaip miestas sostinė ir verslo daugiau.

Paskui gi buvo peripetijos, kur kažkokia teisėsauga buvo, o ir pats Zuokula, išsigandęs bėgo į Lenkiją, taip kad gavosi bėglys. Ale paskui jau vėl pakliuvo valdžion.

Tai tą kartą, vos antrąsyk pakliuvęs į Vilniaus valdžią, Zuokula sėdo į tanką ir ėmė važinėtis Vilniaus gatvėmis, traiškydamas mašinas ir rodydamas visiems, kad čia jis šeimininkas. Tuo metu tuntas jo gerbėjų džiaugėsi, nes mašinos teršia orą, o meras yra labai kietas - gali sau leisti viską.


Zuokulos nuopelnai Vilniuje

Kaip žinia gi, tų Zuokulos nuopelnų visa krūva, taip kad čia jau galite dabar gailėtis ar džiaugtis, nes štai taip čia ir galime pavardinti viską:

  • Panaikino pirmiausiai mikrobusus, kur su skaičiumi 2 - kad nevažinėtųsi be reikalo visokie žmogiūkščiai į darbus ir namo.
  • Paskui pakaitaliojo kitus mikrobusų maršrutus, kad važinėtis būtų nepatogu. Ir kainas prievartiniu savavaldybės įsaku padidino iki 3,5 lito. Tiesa, kai paskui mikrobusų savininkai ir vairuotojai ėmė protestuoti, kad kainos didinamos, tai vėl leido sumažinti.
  • Įvedė abonento bilietą, kad visi mokėtų pinigus, nes pinigų vis negana, o kad visi mokėtų daugiau, tai padarė bilietus brangesniais, o paskelbė, kad padarė pigesniais, nes visi visvien durniai ir nieko nesupras.
  • Nutarė, kad reikia aptverti Sereikiškių parką, o paskui jį vakarais užrakinti, kad nevaikščiotų tenai kas nereikia - o tai kainuoti turi 20 milijonų, nes tai vardan visų gerovės
  • Dar paskui Zuokula nuturė, kad ir kitus mikrobusus reikia panaikinti, tai vat ėmė ir išleido naują įsaką, pagal kurį nuo 2013 vasaros suvisam mikrobusai nustos važinėti
  • O dar Zuokula šilumos kainas nutarė sumažinti, tai irgi keistai gavosi: paskelbė, kad sumažino, o išties tos kainos stebuklingai padidėjo beveik visiems
  • O dar paskui paskelbė, kad kainas sumažins, jei valdžia išleis pusę milijardo, kad pastatytų naują elektrinę rubikams
  • O dar paskui ėmė ir išmetė 5 milijonus kažkokioms susigalvotoms Vilniaus avialinijoms, tai čia patariam geriau skraidyti su Pipedija Airlines, nes tai visvien bus patikimiau
  • O dar prieš tai Zuokula skelbė, kad Vilnius skolų nemokės niekam, nes tiesiog nesiruošia mokėti ir viskas

...Tai dar papildykite čia kitais fokusais, nes jų čia jau visų neatsimename net, kadangi jų ir taip jau per daug.