Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pašaukimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Jau atspausdinto pašaukimo banknoto aversas.
Jau atspausdinto pašaukimo reversas.

Pašaukimas - tokia nauja valiuta, kuri specialiai visokiems medikams bei kitiems gydytojams įvedama vietoje eurų ir litų, nes gi žinia, medikams atlyginimų nereikia. Visi žino, kad medikai įsipareigojo už dyką dirbti ir savaime pragyventi be jokio atlygio, nes prisiekė Hipokrato priesaiką, o šioji nurodo gyventi iš pašaukimo.

Taigi, vietoje pinigų valdžia medikams siūlo pašaukimus, už kuriuos bus matyt galima nusipirkti visokio maisto ar dar ko nors, ko prireikia. Galimai dar netgi ir į kursus nuvažiuoti kokius nors arba pacientams nupirkti vaistų, nes visokios ligonių kasos ne visada už viską kompensuoja. Tai kadangi pašaukimas - tai medikų darbo esmė, tai medikai tų pašaukimų galės ant printerio prisispausdinti tiek, kiek jiems reikia ir paskui su tais pašaukimais eiti į parduotuves, įskaitant didžiuosius prekybos centrus, ir tenai visaip apsiprekinti.

Pipedija čia pritaria, kad nėra čia ko visokius daktarus pinigais šert, ir taip jau pakanka, kad ligas platina - kol daktarų nebuvo, nebuvo ir susirgimų, tą visi žino!

Čia dar kartu pateikiame puikų pašaukimų dizainą nuotraukose, kurias iš kažkokių valdžios planų nukopijavo ir pavogė toksai anonimas, pasivadinęs kaip Pilietis Efka, tai kadangi kiti neprisipažino, tai šis matyt ir laikytinas neabejotinu autoriumi.

Taip pat labai svarbu žinoti, kad pašaukimai yra demokratiška valiuta, nes čia nėra diskriminacijos. Ir patyręs daktaras, ir pradedančioji slaugytoja, ir netgi kiekviena valytoja gali prisispausdinti tų pašaukimų kiek tiktai širdis geidžia, todėl šita valiuta panaikina visokias neigaimas nuostatas, visokius mobinimus, negerus darbo santykius, žeminimus ir panašiai. Šios valiutos dėka daugiau niekas niekuo nebegalės skųstis!