Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


H1N1

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kiaulių gripas)
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Sklando gandas, esą būtent šis vaikis dėl visko kaltas

Čia tokia paukščių gripo atmaina, kuri persimėtė ir ant kiaulių, o dar gresia ir žmogams. Kol kas tas kiaulių gripas siaučia Amerikoje, bet ateis ir čia! Ateis, ateis - tikrai ateis, o tada ir pamatysime! Pasaulyje šis kiaulių pokštas tapo metų blevyzga ir išvirto į kaukių balių.

Upd. Tai štai jau ir atėjo iki čia, už ką galim padėkoti gudams, ir siaučia jau Vizgione.


Štai taip miško žvėrys saugojasi kiaulių gripo


Keulių gripas gelbėja Lietuvą

Galima šaipytis, bet praktiškai tai - Pyzdec! Problema tame, kad imuniteto nuo tojio kiauliškumo žmonėse nėra, tai ir ima visi masiškai biuletenius arba snargliuoti kosti trūlikuose, skleisdami aplinkui H1N1 virusą. Tai tada į pagalbą ateina dėdės ir tetos Farmacininkai su visokiais sveikatos apsaugos ministerijos Klerkais ir sako: "Pirkit vaistus - visiems užteks"

Tai čia gaunasi, kad saugodami sveikatą, perkam vaistus, nešam milžiniškus pelnus farmacininkams, jie dar sumoka visokius mokesčius - didesnius dėl staiga pratrūkusio vartojimo. Ir tada tiems, kas dar gyvas, po kokio ketvirčio metų, per visokias SoDras sugrįžta ta sumokėtų mokesčių dalis.


Taip ir skatinasi ekonomika...