Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alternautas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Alternautai)
Jump to navigation Jump to search

Alternautas arba daugiskaitoje tai alternautai - tai įvairūs alternatyviniai asmenys, užsiimantys alternatyviais judėjimais, turintys alternatyvias pažiūras, alternatyvias vertybes ir alternatyvų intelektą. Šiais laikais daugelis tokių asmenų dar tapatinami su moderniu jaunimu, hipsteriais, o taip pat ir su alternatyvia realybe.

Žvelgiant sistemiškai, alternautų mąstymas yra alternatyvus tam, kuris yra norminis, įprastinis. Todėl alternautas suvokia pasaulį atlernatyviai, kitaip tariant, alternatyviais būdais, turėdamas alternatyvią nuomonę.

Alternautai neretai gali būti atpažįstami iš įvairių frazių:

  • "Aš turiu alternatyvią nuomonę ir jūs negalite reikalauti iš manęs jos pagrindimo"
  • "Gali būti alternatyvus transportas, o ne tik automobiliai, lėktuvai ir kitos tradicinės priemonės"
  • "Gali būti alternatyvūs faktai, kurie rodo, kad viskas kitaip, nei sako mokslas"
  • "Jūs negalite neigti mano nuomonės, visi turi teisę į savo kitokią nuomonę"
  • "Alternatyvi medicina sako kitaip, nei valdiška, todėl turite į ją atsižvelgti"

Švelniu atveju alternautai būna tiesiog šiaip priplaukę, smagūs, visai mieli ir kaip tai gana socialiai alternatyvūs - pvz., žaliavalgiai ar veganai, ar dar ten kokie LGBT, taip pat dar kokie nors hipiai, pankai ar dar kažkokie metalistai, o taip pat ir kai kurie psichonautai ar šiaip marichuanos mėgėjai, menininkai ir panašiai. T.y., tiesiog visokia alternatyvi publika, pasižyminti lengvu, bet gal dėl to ir gražiu alternatyvumu. Kadangi visada smagi įvairovė, tai šitokie alternautai būna laukiami visose gerose kompanijose.

Sunkesniais atvejais alternautai nualternatyvėja iki tokio lygio, kur jau negalim kalbėti apie linksmumą, gražumą ir panašiai. Tai jau būna įvairūs radikalai, marginalai, su ateiviais bendraujantys asmenys, sąmokslo teorijų skleidėjai, pseudomokslo aktyvistai ir taip toliau. Kai kurie iš tokių būna atpažįstami iš tolo, nes be visokio kitokio alternatyvumo laikosi dar ir alternatyvios higienos. Čia jau galim tarti, kad alternatyvumas taip sualeterino žmonių mąstymą, kad teliko alternatyvus intelektas, o tuo tarpu sveikas protas pradingo visiškai.


Dar žr.