Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Draugas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Draugai)
Jump to navigation Jump to search

Draugai - tai žmonės, kuriais gali pasitikėti, kurie neapgaus, neišplepės kam papuola ir neišnaudos. Kol išauga pasitikėjimas - praeina daug laiko. Ne savaitė, ne mėnuo, o kažkiek tai metų - tada tik jau gali žinoti, kad žmogus bus tikras, savimi.

Vienok gi vietoje to atsiranda friendai - nei jie draugai, nei kas, bet Facebook bando įpiršti tą mintį, kad esą kažkokia sąsaja socialiniame tinkle galinti atstoti draugystę.

Deja, negali draugų atstoti jokie friendai ir neatstos, nes žmonių santykiai - tai žmonių santykiai, o ne kažkokie kompiuterių algoritmai.


Draugai sovietmečiu

O dar toksai kadaise buvo draugas - tai kaip sovietmečiu sakydavo - tovarišč, taip kad jau taip pakeitė to žodžio prasmę, kad nei ir nesuprasi, kas išties draugas, o kas priešas...

Tais senais senais laikais, kai buvo sovietmetis, tai komunistai buvo sugalvoję, esą draugystę gali atstoti ideologinė veikla. Taip kad draugais galėjo būti tiktai tie, kas dirba komunistams ir patys komunistuoja. O visi kiti buvo ne draugai, o tik piliečiai.

Tai aišku, šitą nesąmonę komunistai taip ilgai ir prievartinai kalė į galvas, kad kokie nors seni perdylos iki šiol gėdinasi sakyti "draugas" ar "draugai" apie žmones, su kuriais draugauja.

Vienok gi net ir sovietmečiu visi suprato, kad išties tai ne draugai pas komunistus buvo, o tovariščiai.


Laikraštis "Draugas"

Tai dar yra ir kitas Draugas - laikraštis amerikonų toks, kur vietiniams lietuviams leidžiamas - kažkadais buvo JAV lietuvių kažinkaip krikščioniškas, ale sovietų įvardijamas, kaipo "pažangus", tai reiškia - kompartijos leidinys, o dabargi - tik šūdinas internetas, katras gi Adamkų vis gynė ir keikė Seimą, kai tasai sugalvojo Pociūno žūties aplinkybes nagrinėt...

Vienok visgi "Draugas" - senas leidinys, ilgai labai egzistuoja, dar nuo 1909 metų liepos 12, taip kad seniausiai nuosekliai leidžiamas laikraštis visoje planetoje iš visų, kurie tik leidžiami lietuvių kalba.