Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vladimir Romanov

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Luka Magnotta)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vladimiras Romanovas arba grynai originaliai - tai būtų Vladimir Romanov. Anoksai nesuprantamas žmogus, katras valdo Ūkio banką ir Žalgirį, skleidžia visur dvasingumą ir yra sektinas pavyzdys, nes tiek pinigų retas kuris beturi, taip kad žmogus tikrai protingas ir turintis smegenų. Taip kad ir Pipedija čia nuolankiai reiškiasi visokiom pagarbom ir sako, kad reikia šitą žmogų gerbti, o visos tos paskalos, kurias leidžia negeranoriai - tai visiška netiesa, melas, šmeižtas, išsigalvojimai ir kliedesiai.

Dar visokie anonimai kažkodėl Romanovą vadina Buratinu.Visai kitas nesusijęs Vladimir Romanov

Luka Magnotta visame gražume
Štai taip iš nuotraukos matome, kad čia aiškus ir tipiškas pacukas su visais atributais būdingais

Matyt aiškiai kokios nors šmeižto kampanijos paskatinimui šlykštus amerikonų porno aktorius ir gėjuspyderas Luka Magnotta sugalvojo slapstytis kažkur Prancūzijoje, pasivadinęs tuo pačiu Vladimir Romanov vardu, nes turėjo bėgti po to, kai kažkokį vyruką išprievartavo, sukapojo gabalais, dalį suvalgė, o kas liko - išsiuntė visokiems ten politikams[1].

Pomėgiai, kaip paaiškėjo, buvo pas tą maniaką keisti: jisai įsiviliojo kokį tai kinietį Lin Jun į viešbučio kambarį Monrealyje, įjungė video kamerą filmavimui, tada tą nusmeigė ledo kapokliu, negyvą kūną išprievartavo, o tada, pasiėmęs peilį ir šakutę, ėmė valgyti dar žalią mėsą. O paskui jau ėmė kapot gabalais ir pakuot į siuntinius savo numylėtiems politikieriams. Tai paskui šitą video medžiagą policija išgavo.

O paskui dar išlindo, kad prieš tai jis panašiai darė su kačiukais, o tuos video, šitaip nufilmuotus, dėdavo į Youtube, kad kiti pamatytų. Ir su kačiukais išdirbinėdavo visokius ten negerus dalykus, kurių ir nepasakosim. Vienok nors daugelis filmukų buvo ištrinti, kažkoksai sykį užkliuvo britų žurnalistams, pakolei šitas Luka Magnotta gyveno Londone, tai tie labai klausinėjo, kaip čia jis nesigėdina kačiukus šerti gyvatėms, filmuoti ir dėti į Youtube. Tai tas paskui parašė emeilus tiems žurnalistams iš The Sun ir BBC:

Jūs dar išgirsite apie mane. Tik tada jau aukos bus ne maži gyvūnėliai

Vienok šitas tipažas, nors ir besivadinantis save Vladimir Romanov, Angel Magnotta, Eric Clinton Newman ir panašiai, išties yra aiškus atvejis, kuris sako, kas atsitinka, kai sociopatiškas ir psichavotas pacukas gauna pernelyg daug pinigų ir ilgai lieka nenubaustu.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.