Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Visvaldas Matijošaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Visvaldas Matijošaitis - nugi tai Kauno meras, garbus dvasingas verslininkas, katras įsivaizduokit, Kauną sutvarkė vos per kelis mėnesius po to, kai ankstesnis meras buvo išspirtas. Tai štai dabar Kaunui ir vadovauja.

Vienok per rinkimus į merus, konservai vis kažką apie Matijošaitį skleidė ir netgi kokius tai plakatus kabino, kad Matijošaitis - tai mentas. Matyt taip tikėjosi sužaisti ant kažkokių kriminalinių kauniečųi jausmų...

Įsivaizduokit, o mes čia apie Visvaldą Matijošaitį tiesiog nieko negalim blogo pasakyti. Kaunas, kuriame buvo bloga gyventi, per vieną naktį pasidarė miestu, kuriame gyventi - kaifas! Legendinės duobės gatvėse dingo per pusantros nakties! Kaunas jau aplenkė Vilnių, o Vilniuje gyventi pasidarė nebeįmanoma!

Visvaldas Matijošaitis - tai Lietuvos ateitis, o gandai sako, kad žada dalyvauti 2019 prezidentų rinkimuose!

Nors piktesni žmonės burba, kad Kaune išties niekas nepasikeitė, o tik medžius ėmė visur masiškai kirsti, vienok kas ką besakytų, PR gebėjimai pas Matijošaičio komandą - puikūs!