Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vasario 11

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 11" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 11 - tai yra kalendorinė mėnesio Vasario diena, kuri yra žymima skaičiumi 11. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Vasario 11 diena dažniausiai būna kartą per metus, Vasario mėnesį. Ji dažniausiai būna po Vasario 10 ir prieš Vasario 12 dieną, nes taip dažniausiai būna kalendoriuje parašyta.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1534 metais toksai Henrikas VIII iš Anglijos tiesiog savo reikmėms ėmė ir atsiskyrė visą katalikų bažnyčią, kuri buvo Didžiojoje Britanijoje ir pasiskelbė tos bažnyčios galva. O visa tai tik tam, kad galėtų kažkokias sau skyrybas pasidaryti ir naują žmoną vesti. Tai nuo to laiko britai turi atskirą anglikonų bažnyčią, atskirą nuo popiežiaus.
  • 1916 metais JAV buvo suimta garsioji lietuvė Ema Goldman - už tai, kad per kokią tai feminizmo paskaitą ėmė aiškinti, kaip naudotis prezervatyvais
  • 1929 metais vietoje kadaise buvusių Popiežiaus sričių buvo sudarytas Vatikanas, kurio valstybingumą garantavo Italija.
  • 1938 metais Lietuva gavo naują Konstituciją, kurią šią dieną priėmė Seimas. Nors istorikai iki šiol aiškina, kad ta Konstitucija buvusi nedemokratiška, nes visas galias atidavė prezidentui Antanui Smetonai, būtent po jos priėmimo labai daug kas greitai ėmė laisvėti ir demokratėti.
  • 1978 metais Komunistinės Kinijos režimas nustūmė į paraštes chunveibinus ir pašalino draudimus skaityti Aristotelio, Šekspyro, Dikenso ir pan. klasikines knygas.
  • 1979 metais Iranas tapo islamo respublika, nes sukilę musulmonai nuvertė valdžią ir patys šią dieną tapo valdžia. Taip islamo revoliucija laimėjo ir Iranas tapo bepročių valdoma šalimi.
  • 1991 metais Islandija tapo pirmąja pasaulio valstybe, de jure pripažinusia atkurtą Lietuvą
  • 2009 metais toksai Juozas Imbrasas turėjo pasakyti taip visiems bus geriau, taip kad nustojo būti Vilniaus meras. Į jo vietą stojo anoksai Vilius Navickas, bet nuo to nebuvo geriau.
  • 2012 metais įvyko mitingas - vidurdienį žmonės rinkosi prieš Vyriausybę ir sakė aiškiai: Stop ACTA. Nes nėra niekam noro, kad būtų baudžiamas už tai, kad naudojosi internetu. Neduokim įsigalėti cenzūrai, taip kad protestuokime ir reikalaukime laisvės!
  • 2020 metais Pasaulio sveikatos organizacija, patirdama spaudimą iš Kinijos, pervadino Vuhano virusą į neutralų pavadinimą - "SARS-CoV-2", o pačią epidemiją pavadino COVID-19. Nors virusus įprasta vadinti pagal jų atsiradimo vietą, Kinijos komunistų valdžia tiek spaudė PSO, kad šioji pasidavė ir pradėjo keisti netgi ir bendrą virusų nomenklatūrą į kažkokią niekam nesuprantamą abstrakciją, kad tik išvengtų Kinijos pasipiktinimo. Kinijos valdžia tuo tarpu skelbė, kad juos kaip tai esą žeidžia tai, kad virusas vadinamas pagal Kiniją, nes yra iš Kinijos.


Dar apie Vasario 11

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 11: