Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kovo 11

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Sveikiname visus tautiečius ir jų svečius kovo 11-osios proga!
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Kovo 11" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kovo 11 - tai yra kalendorinė mėnesio Kovo diena, kuri yra žymima skaičiumi 11. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Kovo 11 diena dažniausiai būna kartą per metus, Kovo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Kovo 10 ir prieš Kovo 12 dieną, nes taip dažniausiai būna kalendoriuje parašyta.

Kovo 11 Lietuvoje

Kažkaip vis dažniau pasigirsta vertinimų, kad 1990 Kovo 11 buvo tarsi stebuklas - niekas nesugebėjo sustabdyti tos dienos įrašymo į Lietuvos istoriją!

Nuo to laiko Vytautas Landsbergis laikomas father of Lithuanian independence, kasgi išvertus į lietuvių kalbą reiškia "Lietuvos neprigulnybės Tata". Kiti dalyviai - apsmurgę runkeliai ir plikašikniai inteligentai, vaikai ir seneliai, kuriems vėl ausyse pradėjo ošti kedrai, ir visi kiti, kurie su džiaugsmu ir baime žiūrėjosi kasgi čionai dedasi, nebuvo tokie reikšmingi.

Net kagėbistai pasirašė.

Dar Kovo 11 garsi tuo, kad visokie skinai ir kitokie pavojingi skustagalviai rengia visokius ten sambūrius, nuo kurių po to žmogaus teisių gynėjams plyšta galva, kai reik sugalvoti kokių čia kaltinimų pažėrus ir straipsnių delfiuose prirašius.

2010 metais per Kovo 11 buvo pastebėtas šio skustagalvio [1] organizuotas mitingas ant Tauro kalno Vilniuje. Pirminiais duomenimis jie šysyk neskandavo nacionalistinių beigi atisemitistinių šūkių, o tik keikė valdžią. Policija aiškinasi situaciją.

Kovo 11 pasaulyje

O štai kas įvyko šią dieną:

  • Vienok Pipedija moksliškai pateikia faktą, kad 1990 skaitmenis sudėjus, gaunasi 11, o tai yra ir ta pati Kovo 11 diena, o kai Kovas yra 3 mėnuo, tai gaunasi 11-3-11=-3, kas simbolizuoja, nes 1+1=2, o 2-3-2=-3, tai reiškia, kad tai yra maginis skaičius iš Kabalos, kas yra įrodymas, jog viską padarė žydomasonų sąmokslas. O taip pat 232 yra irgi specialus skaičius, nes jis žymi Baudžiamojo kodekso straipsnį, kur kažkas apie narkotikus parašyta, o šitokias sąsajas Pipedija neigia kategoriškai, nes tai yra numerologija, vadinasi - šitai mokslas, o mes už mokslo turinį neatsakome.

Sveikiname visus su Kovo 11, nes tai mūsų šventė!


Dar apie Kovo 11

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Kovo 11: