Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


11

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "11" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

11 arba vienuolika - tai skaičius, susidedantis iš dviejų skaitmenų, kurie abudu yra 1. Pridėjus dar vieną 1, gaunamas skaičius 111, kuris yra 11 kartų didesnis už skaičių 11. Skaičius 11 dešimtainėje sistemoje yra tarp skaičių 10 ir 12.

O dvejetainėje skaičiavimo sistemoje skaičius 11 reiškia ne ką kitą, o skaičių 3. Tačiau štai aštuonetainėje skaičiavimo sistemoje šitas skaičius 11 reiškia tiktai 9. Bet užtat šešioliktainėje skaičiavimo sistemoje šitas skaičius reiškia 17. Taigi, kaip matome, matematika yra reliatyvi ir koks nori skaičius reiškia ką tiktai nori, kaip tik susigalvosi.

O dar viename seriale buvo tokia mergaitė, vardu Vienuolika arba Eleven. Tai tas serialas vadinosi Stranger Things ir buvo matyt didžiausio populiarumo susilaukęs serialas ever, sumušęs visus kada nors egzistavusius serialų žiūrimumo rekordus.

O dar buvo visai kita istorija, daug seniau, apie tai, kaip kažkokie škotai važiavu liftu, kuriame buvo įtaisytas dirbtinis intelektas, tai tenai vietoje mygtukų spaudymo reikėjo komandas balsu sakyti, o tie škotai vis bandė kaip tai taisyklingai ištarti žodį "eleven", nes jiems reikėjo į vienuoliktą aukštą. Tai nuo to pats žodis "eleven" daugeliui pasidarė nenormaliai ir nesveikai juokingas.


Įdomūs faktai

  • Padauginus skaičių 11 iš skaičiaus 11, gaunamas skaičius 121, kuris irgi turi du vienetus, bet į jų tarpą įspraustas skaičius 2. Kabaloje tai reiškia, kad 11 yra du kartus, tai yra skaičių magija
  • Skaičius 11, padalintas iš kito skaičiaus 11, duoda skaičių 1
  • Skaičius 11 yra panašus į du šalimai pastatytus pagaliukus, kuriuos palenkus, gaunasi du kreiviai