Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rubikonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Rubicon)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rubikonas toks Rubikonas
Taip siaubingąjį Rubikoną įsivaizduoja paksuoliai (piešinys panaudotas rinkimų į Vilniaus savivaldybę 2011 krizės metais agitacinėje medžiagoje, apmokėtoje Pakso ir Kęsto Komskio. Tapė daugkartinis kasmetinio konkurso "Piešiame tvarką ir teisingumą" laureatas A.K (7 metai, vardas redagcijai žinomas)

Rubicon group arba Rubikonas, dabar jau vadinasi ICOR - taigi tojis neaišku kaip atsiradus grupė vertelgų, katrie viską blogai daro. Tai čia ir Pipedija nori tuo prisipažint, kad jei jau kas kaltins, tai mes nesame Rubikono papirkti, nes išties atstovaujam Satanistų ir pederastų sąmokslą, o ne kažkokius rubikonus ar dar kažką, nes visvien gi pinigų nieks nemoka, tai už nemokamai - tik spąstai pelėkautuose, taip ir gaudo vertelgos patiklius žmones!

Taip kad dar tarp kitko, jei jau Pipedijai kažkas nutiks, tai toli ieškot nereikės, nes aplinkui daug pasipiktinusių - pakliūni į Pipediją ir išsyk tampi didžiausiu Pipedijos priešu!

O dar buvo keista istorija, kai Vilniaus šilumos ūkio nuomos konkursas toksai buvo 2002 metais, o paskui kai savavaldybė kraustėsi į naują dangoraižį, tai kažkaip keistai dokumentai pradingo, taip kad dabar gaunasi, kad dėl to nuomos konkurso nieko tirti negalima, nes dokumentų nėra, o nutraukti irgi negalima, nes pasirašyta buvo sutartis[1].

Tai dar neretas kalba, kad korupcija galinti būti nemenka[2], o dar Vilniaus savavaldybėje esanti netgis kažkokia ten rubikono frakcija[3].

Visokios ten įmonės, katros čia sukasi

Taigi Rubicon group dabar persivadino į ICOR, mat tie visokie seni skandalai matomai teršia firmos vardą, tai naujas pavadinimas - kaip naujas gyvenimas, tačiau gi įmonės visokios po senovei susijusios tiesiogiai ten ar netiesiogiai[4]:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.