Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Savadarbis meteoritas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Taigi Latvijoj kažkur meteoritas nukrito, tai dvi dienas visas pasaulis apie jį kalbėjo, kol paaiškėjo, kad kažkokie iš Tele2 duobę ten iškasė kažkokiam kaime ir termitinį mišinį jos dugne padegė... Visus apdurnino, žodžiu...

Tai dar apie tai Latvių astronomai paskui kalbėjo: Baikit baisias zurnals klyksmas, cia izdzievons, a ne puntuks Merkurijs!


Kaip pasigaminti meteoritą?

  • Reikia iškasti kuo gilesnę duobę Žemėje, pripilti ten visokios salietros, kokio parako ar dar sprogmenų pridėti, tada viską užkasti ir padegti. Kai sprogs ir gausis kokia voronkė, tai dar galima vandeniua plieti, kad šlakai susidarytų, tai visi galvos, kad Žemė nuo karščio išsilydė. Dar reikėtų pašvilpauti ir paūkauti prieš tai, kad kaimynai galvotų, kaip koks Meteoritas į Žemę kirtenta...
  • Būkite atsargūs su sprogmenimis!