Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Valdas Vasiliauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Valdas Vasiliauskas

Kažkada aršus ekstros redaktorius, vėliau - Lietuvos žinių "vyriausiasis", nūnai ėmėsi koneveikti visus iš eilės ir užsirovė, keikdamas pirminiką Anušauską, katras anam viešai irgi atsikirto, atskleisdamas Valstybės paslaptį (reikėtų suprasti - slaptą VSD medžiagą), kur teigė, kad Valdas Vasiliauskas pats yra KGB agentas.

Teatrologas prisikiriamas prie vanagų ir turi savo požiūrį į VSD valdymą bei darbą. Valdas Vasiliauskas nuolatos primena pulkininko Vytauto Pociūno žūties tyrimą ir mato visokias povandenines sroves. Dabar ne tik saugumiečiai, bet ir kiti apžvalgininkai karksi, drauge su pirminiku Anušausku, kad Valdas Vasiliauskas atstovauja kažkokiai aiškiai grupuotei ir vykdo jos užsakymus, visur atrasdamas valstybininkus.

Net ir Didysis Redaktorius - Rimvydas Valatka - nemėgsta Vasiliausko. O tas kartais vengia praustis...