Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arvydas Anušauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Arvydas Anušauskas šypsosi prie kažkokių archyvų

Arvydas Anušauskas - gi tasai žymus seimūnas, katrasai atrado CŽV kalėjimus Lietuvoje, dėl kuriųjų Povilas Malakauskas tyliai atsistatydino, paskelbęs, kad visai ne dėl jų atsistatydina.

Tai dar žinoma, kad Arvydas Anušauskas ilgai dirbo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre, o ir knygą netgi apie KGB veiklos metodus parašė, taip kad neabejotinai sąmokslų specialistas!


ILiustracija

  • Vienas žymių Lietuvos isotrikų - Arvydas Anušauskas - ne kartą yra išsakęs savo nuomonę dėl Iliustracijos, tačiau ir direktoriaujant gerbiamai Daliai Kuodytei, procesas vyko vangiai...
  • Be to atkreiptinas dėmesys kad ir 2 PK (WW2) bei pokario nusikaltimai ne visi išaiškinti, tad aišku, kad Istorikai turi begales darboŠ praeities patirtimi lipdyti dabartį ir tiesti kelią į trapią ateitį...