Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Albinas Januška

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Albinas Januška

Albinas Januška - garsusai pilkasis kardinolas, valstybininkų klano kūrėjas, prezidento Valdo Adamkaus patarėjas nacionalinio saugumo ir užsienio politikos klausimais, buvęs socdemas, buvęs seimūnas, o dar signataras, o galų gale dar pabuvo ir Kirkilo patarėju.

Albinas Januška ne veltui laikomas vienu iš protingiausių ir geriausiai strateguojančių politikų, gerai apgalvojančių viską bent keliais žingsniais į priekį. Tai kalbų čia tiek ir gandų visokių, kad atsirinkti, kur tiesa, o kur melas tai jau tikrai nelengva, tai ir mes čia neatsirenkam!

Tai čia buvo dar toks įdomus įvykis kadais, kad prieš prasidedant Vytauto Pociūno skandalui, VSD visai žiniasklaidai paskelbė, kad esą užsienio žvalgybos ir valstybės priešai ruošia sąmokslą prieš Albiną Janušką, specialiai, kad šįjį diskredituotų. Tai aišku, kad diskreditavo tas skandalas aiškiai, bet vat kas ten priežastis - ar kokie vanagai, ar KGB, ar dar ten kas, tai visai neaišku, bet kad purvo iš VSD išbėgo daug, tai jau vargu, ar verta abejot!

O 2006 anoksai Raimundas Lopata skelbė, kad visos insinuacijos prieš Albiną Janušką esą nukreiptos prieš valstybės vadovą Valdą Adamkų.

Tai dar į savo veiklos pabaigą Albinas Januška buvo Gruzijoje, kur buvo tuo pat metu ir Mečys Laurinkus, ir Darius Jurgelevičius, kaip sakant, visos garsenybės - vienon vieton!

O kiti gi teisybės dėlei pastebi įdomių dalykų, kad būtent Albinas Januška ne kartą kalbėjo apie būtinybę apjungti energetiką su Vakarais, kad apsisaugot nuo Rytų priklausomybės, o kad tam ir reikia LEO.LT, o ir kitų įdomių dalykų... Ir dar kažkaip reguliavo Lietuvos stojimą į NATO ir ES.

O tai dar Albinas Januška sietas kažkaip su Williams ir Mažeikių Naftos privatizavimu. O kai Rolandas Paksas dar tik tapo premjeru, tai šįjį irgi kaip tais protegavo, tik jau paskui kažkaip gal susibarė, kai jau Paksas patapo prezidentu.

O jau paskui gi dar kiti sieja, kad Dalia Grybauskaitė galimai išmetė Vygaudą Ušacką, kad tasai URM pavertė į Albino Januškos bendražygių prieglaudą.


Visokios citatos apie Albiną Janušką

  • Nuosaikūs vertintojai sako, kad dėl jo veiklos turėtų pasisakyti Generalinė prokuratūra. Be to, visi matome ir suprantame, kad Albinas Januška yra labai įtakingas politikas – daug įtakingesnis, negu viešai matoma. Ir jis yra prie G. Kirkilo – jo dešinioji ranka. Jie daro politiką kartu. - Vytautas Landsbergis, 2007