Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Božena Krasovskaja

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Božena Krasovskaja

Sakoma, jad ji - slaptoji Valdo Adamkaus patarėja, visur kur važinėjanti su Prezidentu, rezganti visokias rūmų intrigėles, net gi sprendžianti svarbius valstybinius klausimus. Kiti gi sako, kad Božena Krasovskaja užpildo vidinę Adamkų tuštuma ir yra tarsi kokia duktė (nors nieks neabejoja, kad Adamkui patinka jaunokos merginos:))


Gandai visokie

  • Švežesni gandai sako, kad išsekinta Valdo Adamkaus visanaikinačio dėmesio Božena Krasovskaja buvo priversta pakeisti seksualinę orientaciją ir tapo lesbiete. Gi patikrinti tokių gandonešių nieks negali, tai čia kaip gavom, taip ir skelbiam... Netikim, kad tokia miela moteris gali turėti tokią prieštaringą orientaciją... Ir teisingai darom, nes ant dienų Božena, pasinaudodama tuo kad Adamkus eilinį sykį atostogauja Meksikoje, slapta ištekėjo už jojo apsaugininko regis. Nors ką gali žinoti - gal čionai tik dėl akių dūmimo. Na ką jūs šnekat, kaip gi galima taip skleisti tokius prasimanymų kratinius su tikrovės neatitinkančiais faktais!