Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gangas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Paradoksalu, bet štai tokių plakatų aplink Gangą yra labai daug įvairiausiose vietose. Ir tie plakatai savo purvinumu labai gerai demonstruoja, kaip tų nurodymų yra laikomasi. Ai, kad dar nebūtų kas neaiškaus - dėl keistų priežasčių bengalų kalboje (kuria čia parašyta) arbata vadinama visai ne "tea", o "cha". Kaip ir hindi kalboje arbata vadinama irgi ne "tea", o "chai". Tuo tarpu neaiškus žodis "tea" čia reiškia tiesiog bengališką žodį, reiškiantį šūdus tiesiogine išmatų prasme.

Gangas - kartais kaip sako, kad taip vadinama kokia nors nusikalstama gauja, ypač kažkur JAV, bet bendrai tai yra tokia upė, kuri plaukia kažkur Indijoje. Tenai esantis Gangas yra kokiu tai būdu šventoji upė, kurioje induizmu įtikėję vietiniai indusai ir atvykėliai iš Vakarų maudosi ir geria jos vandenį, paskui susirgdami dizenterija beigi kitomis įvairiomis ligomis.

Paradoksas, bet šventas Gangas, kurio vanduo skaitosi stebuklingai tyras, išties yra bene didžiausia pasaulio kloaka ir srutų nuotekų skylė, tieisog neprilygstama pagal išmatų skaičių. Tai yra tiesa - Gango upės baseine gyvena daugiau kaip 650 milijonų žmonių. Ir spėkite, ar jie turi bent kokią nors kanalizaciją, kurioje būtų bent kokie nors valygmo įrenginiai? Tai jei neatspėjote šio klausimo, tai atsakysime aiškiai: jokių valymo įrenginių tenai nėra, tad visi šūdai teka į upę. Ten pat į upę neretai ištisais sunkvežimiais verčiamos ir visokios šiukšlynų atliekos.

Taigi, jei bus klausimas, kokia yra šūdiniausia upė pasaulyje - tai šitai yra Gangas. Ir tai kartu upė, prie kurios gyvena ir kurios vandenį naudoja daugiausiai žmonių visoje Žemės planetoje. Štai tokia jums šūdų paradigma, kuri nusako, kad šūdiniausioje upėje labiausiai prisišikę gyvena daugiausiai žmonių. Ir tie žmonės dar ir garbina tą upę ir geria jos vandenį, netgi nevirinę. Kartu su induistiniais turistais, kurie tą patį daro.

Prisiminus dar ir tai, kad Indija yra tikroji pirminė civilizacijų ištaka, nuo kurios prasidėjo sanskritas ir visokie indoeuropiečiai, tai irgi galima sakyti, kad visa šita mūsų kultūra irgi išaugo iš šitos pačios Gango upės baseino kartu su visais šūdais.

Galime spėti, kad patirdami stebuklingą Gango upės vandens poveikį, ilgainiui induizmo žymiai ir sukūrė visokią ajurvedinę mitybą beigi ajurvedinę mediciną, nes šios irgi puikiai naudoja išmatas savo visokiems vaistams bei patiekalams.

Štai tokios jums civilizacinės ir antropologinės ištakos beigi pamąstymai.