Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Matematikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Matematikai - tai tie, kas išmano matematiką. Vienok jau nuo seno visiems buvo puikiai žinoma, kad visa ta matematika tėra kažkokie niekam nereikalingi abstraktūs skačiai, o visa numerologija - tai išvis kažkoks melas ir šarlatanizmas. Tai užtat matematikais niekas netikėdavo ir netiki iki šiolei.

Karta senais laikais, kai dar buvo gyvas toksai Alfredas Nobelis, tai anas sukūrė savo Nobelio premiją. Tai visiems mokslininkams ją paskyrė, išskyrus matematikus. O dėl matematikų tyčia pasakė, kad šiukštu niekas net nebandytų papildomai matematikų apdovanoti ar į tą Nobelio apdovanojimą kaip nors įtraukti, nes visi tie matematikai yra nesąmonių skleidėjai.

Tai užtat matematikai negauna Nobelio premijos.

O ir naujesniais laikais gi, kai prasidėjo visoks COVID-19 ir koronavirusas, taigi matematikai išpranašavo, kad jau čia vyksta ir pasimatė eksponentinis augimas. Tai niekas šito nesuprato ir nieko nedarė, tai viskas paskui baigėsi tuo, kad buvo karantinas, o Aurelijus Veryga buvo labai plačiai paskui aptardinėjamas, bet nebūtinai bent kokia nors teigiama prasme ar bent kokiu nors žodžiu, kuris nebūtų keiksmažodis. Tai viskas tiktai dėl to, kad matematikai čia prikniso protą visiems ir sugalvojo tuos eksponentinius dauginimusis. Jei ne matematikai, tai niekas tos epidemijos nebūtų netgi ir pastebėjęs.

Tiesa, nors matematika ir yra akivaizdi nesąmonė, o matematikai - aiškūs šarlatanai, visgi yra tokia matematikos rūšis, kuri yra valstybės remiama ir reikalaujama. Tai tokia matematikos rūšis vadinasi buhalterija, o ją išmanantys matematikai - tai buhalteriai.

Čia atsakingai pareiškiame, kad į visokį mokslą mes čia Pipedijoje netikime, ir į matematiką - taip pat!