Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pipedijos Gamelandas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Cilit bang.jpg  Pipedija perspėja, kad Pipedijos Gamelandas - tėra bulvarinė reklama!
Pirk Pipedijos Gamelandas šiandien! Pigesnių Pipedijos Gamelandas nerasi! Skambink nr. 112 ir gausi Pipedijos Gamelandas nemokamai!
O ar perkelti šį straipsnį į "Lietuvos Ryto" reklamos skiltį diskutuokite aptarime.
Kitoks, bet tas pats - Pipedijos Gamelandas. Velkam atvykę!

Nieko kietesnio už tokius kaip Pipedijos Gamelandas nebuvo, nėra ir nebus! Pipedijos Gamelandas - mūsų patikimas projektas žaidimams vertinti, kuriam nė iš tolo neprilygsta GameSpot ar dar kažkas!

Suprantama, įvairūs žaidimų žiniasklaidos portalai kaipo IGN ir Gamespot jau seniai veikia, TAČIAU (!) jų recenzijos kartais būna neadekvačios ir netgi visiškai keistos - prisiminkite atvejį su Zelda Wind Waker, kai IGN'o vertinimas buvo ar tik ne 99, o pati visuomenė įvertino geimą labai, labai prastai! Todėl geriau neapsigauti ir įsivertinti tinkamai - Pipedija jums padės!

Nekabindami makaronų, aiškiai, kokybiškai ir patikimai įvertinsime bet kokį žaidimą, kad jūs patys galėtumėte apsispręsti irba parekomenduoti žaidimą draugams/-ėms!

Siųskite mums savo norimus videožaidimus (geimus) - įvertinsime visada! Geimus siųskite čia,čia arba čia!

Arba galite prisijungti prie mūsų augančios komandos ir patys rašyti recenzijas įvairiems žaidimams. Jūsų pasirinkimas - ar patys vertinsite, ar mums siųsite žaidimus, kad įvertintumėme.

Priešatnaujiminis variantas:

Pipedijos recenzija.png

Pipedijos recenzija - naujas mūsų projektas, skirtas visokių videožaidimų vertinimui ir atsidaręs visai neseniai. Kadangi Pipedijoje yra pilna įvairių videožaidimų straipsnių (išties jų tik 98, bet vėliau bus ir daugiau), tai sugalvojome irgi geimus vertinti, kad patys galėtumėte tinkamai išsirinkti geriausią geimą!

Todėl Pipedijos recenzija - visada patikima! Kokybiški ir aiškūs žaidimų vertinimai - jau čia!

Project made by (projektą sukūrė):

Projekto administratorius (be to jo sumanytojas irgi kūrėjas): Citrininis3412

Kaip įvertiname žaidimus

Dabar jums paaiškinsime, kaip suprasti mūsų vertinimus.

Vertindami žaidimą, pirma įvertiname keturius svarbiausius žaidimo dalykus - grafiką, muziką, gameplay'ų (kaip žaidžiasi žaidimas) ir HUD/interfeisą (anksčiau - katscenas). Kiekvienam dalykui priskiriame po atskirą, 25 balų, skalę ir tada jau pradedame vertinti tuos svarbius dalykus, o įvertinę atatinkamai užrašome atskirą to dalyko įvertinimą balais (nuo 0 iki 25). Tada jau užrašę kiekvieno svarbiausio dalyko vertinimus, juos sudedame ir gauname galutinį žaidimo įvertinimą, kuris vertinamas nuo 0 iki 100 balų.

Štai jums trumpas vertinimo pavyzdys

Mūsų vertinimas

 • Grafika: - 12/25 - čia detaliau aprašoma grafika
 • Muzika: - 19/25 - čia detaliau aprašoma muzika
 • Playstory: - 24/25 - čia detaliau aprašomas žaidimas
 • HUD/Interfeisas: - 8/25 - čia detaliau aprašomas interfeisas (anksčiau - katscenos)

Galutinis vertinimas: 63/100

Čia, kaip matote, galutinis vertinimas visada gaunamas sudedant atskirus žaidimo elementų vertinimus, todėl šiuo atveju:

12(grafikos vertinimas)+19(muzikos vertinimas)+24(Playstory vertimas)+8(interfeiso (anksčiau - katscenų) vertinimas)=63, čia 63 - galutinis vertinimas.

Taip pat nepamirškite: rašydami vertinimus, puslapio viršuje pridėkite ir specialų šabloną, rodantį, jog žaidimas buvo mūsų įvertintas. Taip žmonės geriau žinos, kad ir mes įvertinome šį žaidimą. O patį šabloną rasite paspaudę ant nuorodos, esančios šioje pastraipoje.

Dar vienas patarimas: prieš rašydami recenziją, geriau jūsų vertinamą žaidimą kažkiek pažaiskite, arba jei negalite, tada pasižiūrėkite kokį nors to žaidimo gameplay video per Youtube, o gal ir dar kur nors. Nes mums kabinti makaronų su tom recenzijom nereikia, o ir šiaip gėda tai daryti, kai pats nepažaidi žaidimo irba nepažiūri to žaidimo video. Bet sakome: čia ne reikalavimas, čia tik patarimas! Kas nenori, tegu ir nežiūri, niekas čia neverčia!

Upd.

Vieno iš vertintojų prašymu vertinami elementai atnaujinti - kai kas pakeista, todėl dabar vietoj katscenų bus būtent interfeisas. Nes nuo katscenų žaidimas nelabai priklauso.

Upd. 2 - 2024-05-10

Nuo šiol Pipedijos recenzija ---> Pipedijos Gamelandas™!

Dar daugiau žaid(im)ų, daugiau nuotykių, o taip pat ir daug daugiau visko! Viskas apie žaidus tik čia, Pipedijos Gamelande!

Galutinio vertinimo skalė, aprašymai irgi dar kažkas

Čia jums pateikiame galutinio vertinimo skalę beigi žaid(im)us, gavusius vienokį ar kitokį įvertinimą. Vertinimo skalė:

 • 91-100 - Įspūdinga
 • 81-90 - Puiku
 • Šį balą gavo žaidimai, kuriuos rasite štai čia.
 • 71-80 - Gerai
 • Šį balą gavo: žaidimus su šiuo vertinimu rasite štai čia.
 • 61-70 - Gana gerai
 • 51-60 - Vidutiniška
 • 41-50 - Galėtų būti geriau
 • 31-40 - Gana prastai
 • 21-30 - Blogai
 • 11-20 - Labai blogai
 • 0-10 - Totalus feilas, developeriai gali eiti nx