Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Warioware

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Mario moneta.png  Warioware yra žaidimas, įvertintas Pipedijos recenzijos.
Mes garantuojame kokybišką ir aiškų įvertinimą be jokių naxui ir makaronų kabinimų!
Čia aprašomas kompiuterinis žaidimas
WarioWare Inc. Mega Microgames!
Warioware-inc-pagr-ekranas.png
Gamintojas:
Intelligent Systems
Leidėjas:
Nintendo
Platforma:
Game Boy Advance
Išleidimo data:
2003
Žanras:
žaidimai
Kalba:
anglų
Žaidėjai:
1-2
Tinklalapis:
berods neturėjo

WarioWare Inc., Warioware irba pilnu gargarišku pavadinimu WarioWare Inc. Mega Microgames! - tai čia išties toks vaizdo žaidimas ant GBA, panašus į kokį nors Zilitoną su kokiais nors 9999 in 1 žaidimų kartridžais, nors ir turi mažiau žaidimų. Bet savo esme šitas geimas - tiesiog kaip nešiojamas Zilitonas, tik su 500 kartų sutrumpintais žaidimais.

Išties, šitas žaidimas, kaip ir vėlesni šios serijos žaidimai išsiskiria iš šitų tuo, kad turi daugybę žaidimų viename (ne veltui gi sakėm, kad kaip Zilitonas atrodo) - kiek tiksliai negalime pasakyt, bet galbūt bus du šimtai penkiolisdešimt.

Tačiau čia yra viena problema - patys žaidimai, nors jų yra daug, ir atrodo visai neblogai, žaidžiant absoliučiai nesukelia kaifo - tiesiog taimeris per trumpas (4 sekundės, bet yra geimų, kurie trunka 8 sek.), kad išvis būtų galima ką nors pajausti... O kai taimeris per trumpas, tai čia gaunasi ne minigeimai, o mikrogeimai.

Čia gali ir savo nickname'ą/pavadinimą irgi susikurt, bet ta pavadinimų kūrimo sistema vis tiek yra bedugnis šūdas - nickname'as (arba pavadinimas) negali čia būti ilgesnis nei 5 ženklų, kas tik ir gadina WarioWare'o reputaciją. Deja, bet taip jau yra.

Nors atrodo absurdiškai, bet taip ir yra - savo pavadinimo ilgis gali būti max. 5 ženklai (raidės irba skaičiai), ką rodo šitas skrynšotas - kadangi Pipedija negalėjo į tokį limitą sutilpti, tai turėjom sutrumpinti ir rašti Ppedj. KPŠ?

Vieni minigeimai puikūs, kiti - fufelis

Tai čia jau kaip kam, bet net patys Warioware'o minigeimai yra įvairūs - vieni atrodo puikūs, kiti - išvis vidutiniški, treti - jau suvisam fufliški ir netgi šūdas, o kai kurie yra visokių klasikinių geimų, pvz. Mario irba Zelda remiksai. Bet daugelis žaidimų yra trumpi, dėl to ne visada būna įdomu žaisti juos.

Kitos featūrės irgi propertys

Pasirodo, čia irgi galima žaisti multiplayer'iu! (nors dibilai mano kitaip) - tačiau tik dviem žaidėjam. O ir tai vienintelį žaidimą - tokį Chiritorie, kur su kažkokiu išmaniu dulkių siurbliu (tokius Nintendo gamino 1970-1977) reikia susiurbti šiukšles. Laimi tas, kas susiurbia daugiau.

Taip pat čia galima žiūrėti visokias katscenas (nuėjus į nustatymus (Options), pasirinkti View Epilogues), kurios įdomios tiek, kiek eilinis Vikipedijos straipsnis.

Pipedijos recenzija

Mūsų vertinimas:

  • Grafika: 17/25 - Atrodanti iš bėdos visai nieko, bet, palyginus su dabartiniais geimais, jau nekas. Bet aišku, ko gi čia norėti, juk čia Game Boy Advance!
  • Muzika: 19/25 - Tas pats kaip su grafika.
  • Žaidimas: 10/25 - Kažkaip chūjovai žaidžiasi, taimeriai per trumpi, ir šiaip viskas vidutiniška. Kaip tu normaliai pažaisi, kai taimeris čia trunka 4 sek., ką?
  • Katscenos: 15/25 - Irgi vidutinės, ale niekuo labai ir neišsiskiriančios.

Galutinis vertinimas: 61/100

Veikėjai

  • Wario - pagrindinis žaidimo veikėjas, Mario brolis, vagis ir dibilas. Galimai psichotrono apspinduliuotas, kad taip elgiasi.
  • Mona - šita mergina turi čia ledų kavinę, pati mėgsta ledus ir pliažus. Jos minigeimai susiję su buitine veikla ir kasdienybe.
  • 9-Volt - Nintendo psichotikė, dėl tos kompanijos geimų išvis pamišusi. Dėl to jos (ji mergaitė, ne berniukas!) minigeimai - vien senų Nintendo žaidimų remiksai.
  • Kat ir Ana - たい ちああ シトース メルガイテース デモンスツ゚ルオヤ さぼ やぽにーしゅか くるつらあ*。Abiejų žaidimai susiję daugiausiai su Japonija ir jos kultūra.

Ir dar daugiau veikėjų, kurių daugiau negalime išvardinti, nes neturime laiko. Kai turėsime, išvardinsime.

*Tai čia šitos mergaitės demonstruoja savo japonišką kultūrą. (tiesiog lietuvių kalba, užrašyta japoniškomis raidėmis)