Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


1977

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "1977" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

1977 metai - tai mūsų eros XXa. metai, einantys po 1976 ir prieš 1978 metus. 1977 metai susideda iš 12 mėnesių ir yra užrašomi 4 skaitmenų skaičiumi.


Svarbiausi 1977 metų įvykiai

Šie įvykiai buvo pasauliui svarbūs 1977 metais:

  • Šiais metais Vakarų pasaulis ėmė masiškai gaminti jau gatavus, naudojimui paruoštus asmeninius kompiuterius. Ir ne tokius, kur pačiam susirinkti reikia, o tokius, kur įjunk ir naudokis. Pirmieji tokie buvo Commodore PET, paskui Apple II, paskui TRS-80. Šitie kompiuteriai tapo tų metų kompiuterine trejybe, o paskui prasidėjo tikra asmeninių kompiuterių revoliucija.
  • JAV į kosmosą paleido Voyager 1, o paskui ir Voyager 2 kosminius aparatus, kurie buvo įgreitinti tiek, kad pabėgtų iš Saulės sistemos. Šiuo metu tai yra labiausiai nuo žmonių nutolę žmonių sukurti daiktai visoje Visatoje.
  • Star Wars pirmoji serija pasirodė ekranuose. Tai ilgainiui tapo daugiausiai populiarumo, o per tai ir pinigų uždirbęs kino filmas žmonijos istorijoje.
  • Įvyko Tenerifės aviakatastrofa, kuri buvo daugiausiai žmonių aukų sukėlusi aviacijos katastrofa visoje žmonijos istorijoje. Ant pakilimo takų vienas su kitu susidūrė du Boeing 747 lėktuvai, kurie buvo pilni žmonių, o tų žmonių buvo daug, nes tie lėktuvai yra iš pačių didžiausių. Taigi, žuvo 583 žmonės.
  • Paskutinis kartas, kai buvo aptiktas laukinis, ne iš laboratorijos pabėgęs, o kažkur savaime besidauginantis raupų atvejis. Po šio atvejo daugiau laukinių raupų nebuvo (nors buvo gal vienas ar du atvejai, kai apsikrėtė žmonės, dirbę su raupų virusu laboratorijose), o dar po poros metų raupai buvo paskelbti išnaikintais. Nuo to laiko raupų daugiau nebėra, nes juos išnaikino vakcinos.
  • Šiais metais numirė Elvis Presley. Nors dabartiniais laikais jis suvokiamas kaip atlikėjas iš 1960, jei ne dar ankstesnių metų, išties Elvis Presley gyvas buvo netgi tais laikais, kai Hard Rock ir Punk Rock ėmė dominuoti muzikoje, ir netgi ėmė rastis pirmosios Heavy Metal grupės. Gali būti, kad Pipediją kur nors skaito koks nors senas perdyla, kuris dar netgi matė, kaip Elvis Presley atrodė gyvas ir buvo kokiame nors tikrame šio dainininko koncerte.


Įdomybės apie 1977 metus

  • Šių metų abu paskutiniai skaitmenys visiškai netikėtai sutapo ir abu yra 7, tai labai keista!
  • Visų šių metų skaitmenų suma yra skaičius 24 ir jo jokie skaitmenys nesutampa su jokiais metų skaitmenimis, nors du metų skaitmenys ir yra vienodi


1977 metų mėnesiai

1977 metais buvo šie mėnesiai: