Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Pradžia-Rinktinis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia ne šiaip kokia tai neaiški alkoholikė, girta pozuojanti ant tilto. Tai Luhansko užsienio reikalų ministrė Irina Filatova.

Vienas Rusijos agresijos scenarijus įvairiais pavidalais kartojamas dar nuo Tarpukario laikų: pagal jį surenkami įvairūs nusikaltėliai ir durniai, kurie kliedi nesąmones, permaišomi su vienu-kitu NKVD, KGB ar FSB agentu, kuris viską organizuoja ir tada atsiranda kažkokie keisti komunistiniai ar nacionalistiniai judėjimai, pretenduojantys į valdžią. Judėjimai paprastai rengia visokius protestus ir skundžiasi, kad valdžia nedemokratiška.

Vėliau tokie judėjimai arba gauna valdžią per politinį Rusijos spaudimą ir karinę okupaciją, arba į protestus primaišoma dar ir žmonių iš Rusijos specnazo, surengiamos visokios riaušės, užgrobiami pastatai ir valdžia, prasideda kažkas panašaus į karą, o tada jau įsikiša kokie tai "taikdariai" iš tos pačios Rusijos. Rusija paskelbia, kad čia taip išgelbėjo taikius gyventojus nuo žudynių, okupuoja visą ar dalį valstybės teritorijos, o paskui arba užšaldo konfliktą dešimtmečiams, arba tą teritoriją išvis aneksuoja.

Visais be išimčių atvejais į tokių pseudovalstybių kūrimą įtraukiamos vietinių nusikaltėlių gaujos bei įvairūs korupcionieriai. Nusikaltėliai ima dirbti vietinėje milicijoje, NKVD, KGB ir pan., kur terorizuoja, kankina ir žudo visus tokių režimų priešininkus. Tuo tarpu korupcionieriai tiesiog perima politinį valdymą, nes susigaudo biurokratijoje, o kartu gali būti labai lengvai šantažuojami.

Panašūs scenarijai vyko, kai pasitelkusi komunistus ir įvairius nusikaltėlius, Rusija okupavo Lietuvą, Latviją, Estiją ir dalį Suomijos dar 1940, tačiau visai panašius scenarijus SSRS arba Rusija vykdė ir daug vėliau. Tokiu būdu buvo sukurtos tokios šūdų valstybės, kaip Luganda, Donbabvė, Padniestrė, Pietų Osetija ir Abchazija.

Lygiai tuo pačiu būdu SSRS bandė sukurti ir Vilniaus krašto autonomiją čia mums, su visa savo Jedinstva. Tačiau anuomet scenarijus nepavyko.


Daugiau apie rusofašizmą