Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pipedija:Pagal temas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Pipedija paliečia, aprašo, analizuoja, tyrinėja labai daug visko... Tad tema ir yra viena - Viskas.png Viskas

Galima bandyti ir Viską sukapoti į mažesnius viskus: Dalykai.png Dalykai     Evil smiley face with horns 0071-0901-1123-4302 SMU.jpg Blogis     Asmenybe.png Asmenybės     Untitled-1.jpg Mėmės     Wiki waste.jpeg Vikipedija    

Aišku, dar yra ir visokie blogeriai, tai jie viską savaip aprašo, bet ne taip, kaip čia Pipedija, o kaip nors protingiau ar dvasingiau. Pipedija neigia bet kokias sąsajas su blogosfera ir kitomis panašiomis nesąmonėmis. Jūs ten patys galite vaikščioti ir ieškoti, ko tik norite, nes ten jau kiti internetai, kurie nesusiję su šitais. Kaip čia pasakius - visiškai kita alternatyvinė visata ir išvis kažkoks kitas multiversumas.


Pagal temas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!