Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Pradžia-Rinktinis2

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ajurvedinė mityba bei medicina yra paremta svarbiausiu komponentu - pančagavija.

Kaip visi puikiai žino, visa ta medicina žmones apgaudinėja ir yra sąmokslas, skirtas vaistams parduoti. O išties žmonėms padėti gali tiktai ajurvedinė medicina beigi ajurvedinė mityba, nes šioji yra paremta senovės Indijos išrastais originaliais maitinimo ir gydymo būdais, kurie visi yra paremti pančagavijos panaudojimu.

O kaip žinia, pančagavija - tai yra tikras ajurvedinis stebuklas, nes yra gaminama ne iš ko kito, o konkrečiai iš karvės šūdo, į kurį pridedama visokių priedų ir jis tada būna išrauginamas. O kadangi induizme karvė yra šventas gyvulys, tai to šventumo dėka šūdas gauna gydomąsias savybes ir mistiniu būdu pagydo.

Apie neišmatuojamą ajurvedinės medicinos naudą iš Seimo tribūnos yra skelbęs ne kas kitas, o patsai didysis sveikuolis Dainius Kepenis, taip kad jis gerai žino. Ir prašom su Seimo nariu nesiginčyti, nes kas jūs tokie, kad šitaip sau leistumėte!

Jeigu susigundėte ajurvedine pančagavija ir visa kita panašia medicina, tai Pipedija jums rekomenduoja dar ir urinoterapiją, nes ji irgi panašiai veikia.


Daugiau apie ajurvedinę mediciną