Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Pradžia-Rinktinis2

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pinigėnai buvo toksai žaidimas, smarkiai populiarus tarp įvairių vaikų, nes suaugusiems dažniausiai atrodė pernelyg painus ir sudėtingas.

Kadaise ėmė ir sugalvojo kažkokie tai gudruoliai, kad reikia pamokyti vaikus apie pinigus. Bet ne apie tai, kokios gali būti bausmės už mokesčių slėpimą ar kaip geriau užsimaskavus organizuoti kokį tai pinigų plovimą, o atvirkščiai - kaip gražiai kažkaip galima gyventi, pinigus iš kažkur uždirbinėti ir paskui išleisti. Šitaip gavosi garsusis žaidimas, pavadintas kaip Pinigėnai.

Geimą akivaizdžiai finansavo kokie tai bankai, nes kas gi kitas gali sugalvoti tokius žaidimus vaikams? Gal dar sakytume, kad gal kokia nors valstybinė įstaiga galėtų pinigus duoti, bet visi žino, kad valstybiniai IT užsakymai virsta tiktai mirusiais ir neveikiančiais grandioziniais projektais, kur išmetami melejonai, o joks veikiantis daiktas taip ir nesigauna. O čia vat Pinigėnai gavosi kaip padorus geimas, ir dar ir įdomus - taigi, akivaizdu, kad projektas nebuvo valstybinis.

Kieno pinigais reptilijanai remia tokius pinigų žaidimus? Tai eurų ir dolerių propaganda, skirta paveikti dar nesusiformavusioms vaikų smegenims!


Daugiau apie geimus