Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Internetų naujienos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Taip, čia tikra Vladimiro Putino nuotrauka iš 2008 metų.

Po to, kai praėjo maždaug metai Rusijos-Ukrainos karo, tarptautinis baudžiamasis teismas paskelbė, kad Vladimiras Putinas yra skelbiamas paieškomu nusikaltėliu, kuriam išduotas tarptautinis arešto orderis. Šitas arešto orderis Putinui galioja daugiau kaip 100 skirtingų pasaulio valstybių, kurios yra pasirašiusios tarptautinius susitarimus dėl visokių nusikaltėlių persekiojimo.

Sprendimą išduoti arešto orderį teismas priėmė, nagrinėdamas bylą apie masinį vaikų grobimą iš Ukrainos, kurį organizuotai vykdo Rusija. Kadangi grobimas atvirai vykdomas Rusijos valstybės mastais, dalyvaujant įvairioms Rusijos institucijoms, tai ir Putinas tampa kaltinamuoju.

Patsai Vladimiras Putinas su savo sėbrais iki šiol skleidžia neįtikėtino masto melus, kurie atrodo, lyg tiesiogiai ištraukti iš 1984, įskaitant ir nuolat tenai kartotus teiginius, kad karas yra taika.

Tai gal ne veltui visokie stebėtojai kalba, kad Vladimiras Putinas yra klinikinės patologijos atvejis - tai sociopatija, kuri dar žinoma, kaip antisocialus asmenybės sutrikimas, nes šio požymiai - visiškas amoralumas, melagingumas, sąžinės neturėjimas ir kartu nevaldomas savanaudiškumas. Atrodo, kad klinikiniai požymiai - kaip tyčia apie tą patį Putiną.