Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pipedija:Bendruomenė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki atvykę į Pipediją - laisvą sąmonių ir nesąmonių enciklopediją, kur net patys autoriai nesusigaudo, kur jie rašo rimtus ir protingus dalykus, o kur rašo nesąmones. Būtent toksai permanentinis kognityvinis disonansas ir yra šios enciklopedijos esmė.

Pipedijos bendruomenė nėra didelė, o taip pat joje yra paplitę įvairūs feikiniai akauntai ir panašiai, dėl ko sunku kartais pasakyti, ar dvi skirtingos personos nėra vienas ir tas pats žmogus. Kadangi šitai yra čia normalu, tai mes į tai ir nesigilinam, nes kiekvieno žmogaus teisė yra turėti bent kelias asmenybes. Lygiai taip pat nesigiliname ir pripažįstame kiekvieno teisę į savo personalinę Paralelinę Visatą, nes koks bebūtų Realas, niekas nežino, kuris iš visų realų yra tasai vienas tikrasis.

Kadangi politinės pažiūros čia irgi nelabai kam nors įdomios, tai jaučiame vienodai gilią toleranciją įvairiausiom priešingom pažiūrom. Manome, kad radikalumas - tai šizofrenijos apraiška, o niekas negali būti apsaugotas nuo šios ligos. Dar daugiau, niekas negali netgi būti tikras, kad išties šita liga neserga. Todėl, kad ši tema baisiai mums įdomi, tai apie ją itin daug rašome Pipedijoje, turime visą simptomatiką surašę ir daug straipsnių ir apie šizofreniją, ir apie jos formas, ir apie tai, kuo šioji skiriasi nuo schizofrenijos.

Taip pat daug rašome apie kompiuterius ir visokius internetus, nes tai yra sritis, kuri leidžia pabėgti nuo realybės. Realybė neretai užpisa, o tuo tarpu visokie geimai leidžia vaizduotis, kad gyveni gyvenimą, nors išties nieko negyveni. Tai kodėl gi ne - argi tai blogiau už narkotikus?

Kviečiame čia prisijungti ir pasilikti ilgam, nes trumpai pabuvę, net nesuprasite, ko išvis čia užėjote.


Dar žr.

Ilgą laiką čia buvo tokia įdomi istorija, kurios taip ir nesugebėjom perskaityti dėl prasto formatavimo - Kristijono šventė, tai ją išsaugojom ir palikom, idant liktų ateities kartoms.