Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


SOPA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
SOPA aktas yra skirtas terorui. Ir mes paaiškinam, kodėl.

SOPA arba Stop Online Piracy Act - tai visokių amerikoniškų autorių teisių gynėjų organizuotas aktas, kurį amerikonai bando įvesti pas save JAV, o tuo pačiu - ir visame pasaulyje, mat šakninės DNS zonos, kurios valdo viso pasaulio internetus yra valdomos būtent Amerikoje. Taip kad būtų cenzūra ir visi užsičiauptų, nes bet ką galima apkaltinti, kad skatina interneto piratus.

Tuo pačiu JAV valdžiažmogiai nori įvesti ir PIPA aktą, kuris toksai pats, bet esą už intelektinę nuosavybę. Tai tenai dar menkiau apibrėžta, o blokuoti irgi belenką galima būtų. O dar pora laukiančių aktų - tai toksai 1981, katrą tie patys SOPA kūrėjai padarė, kur viskas lygiai taip pat, bet prisidengta kovom su pr0n, o kitas - tai esą europinis ACTA, kuris išties ne europinis, o vėl labai panašus.

Pagal SOPA eilinis amerikonas galėtų gauti 5 metus kalėjimo už tai, kad į internetus įkėlė Maiklo Džeksono dainą. Tai metais daugiau, nei gavo tas daktaras, kuris Maiklą Džeksoną nunuodijo. Ir ne tik amerikonas, o ir išvis bet kas tiek gali gaut.


SOPA leis blokuoti visus. Ne tik JAV, bet ir Lietuvoje

SOPA aktas yra labai paprastas: pagal pakeistus įstatymus bet kuris internetinių paslaugų teikėjas privalėtų blokuoti priėjimą prie jam nurodytų puslapių, vos tik kas nors pareikštų kokiems nors puslapiams kaltinimus kokio nors turinio vogimu ir platinimu arba netgi paprastu įdėjimu nuorodų į kitus internetus, kuriuose galima atrasti kokių nors kaltinamų dalykų.

Pagal tuos pat įstatymus blokavimas būtų privalomas be jokio teisminio sprendimo, o atsisakius blokuoti, būtų didelės bausmės, įskaitant ir visišką įmonių uždarymą. Blokavimo panaikinimas būtų leidžiamas tiktai tuo atveju, jei būtų surenkamos krūvos įrodymų ir teisme įrodoma, kad blokuotas buvai neteisingai. Už neteisingą kaltinimą ar blokavimą bausmės nebūtų numatytos.

Kitaip tariant, visas tas SOPA yra aiškiai toks, kad jį įvedus, visi netinkami internetai būtų tiesiog uždaryti ir viskas. Nes kažkam netinka tas reikalas, kai visi gali turėti nuomonę ir ją laisvai skelbti.

Nereikia užmiršti ir to, kad Lietuvos piliečiai gali būti suimami ir perduodami JAV pagal šių reikalavimą, kaip tokie Megaupload įkūrėjai iš Naujosios Zelandijos, kurie pagal tos šalies įstatymus nieko nepažeidė. Ir tai reiškia, kad kas nors, neįtikęs kokiems nors amerikonams, gali paskui sėst į kalėjimą, nes tenai kažkas taip sugalvojo. Taip, jūs irgi galit sėst. Nes visokie internetai jau seniai nėra anonimiški.

SOPA kūrėjai - nusikaltėliai

Išsisaugojai kokį paveiksliuką iš internetų - kalėjimas

Oficialiai SOPA aktą palaiko visokie ten RIAA ir MPAA, o realiai dar pikti liežuviai kalba, kad tikroji priežastis galinti būti Wikileaks, kuriuos šitaip ir norėtų pašalinti, nes vienintelis tam būdas - tai blokuoti viską iš eilės, o jau paskui aiškintis. Trumpai tariant, amerikos valdžiažmogiai apsirijo narkotikų galimai, tai nutarė įvest kažkokią diktatūrą pasaulyje.

Tai štai dabar, 2012 metai, o žmonės kalba, kad demokratija galų gale jau baigsis. Nes atėjo tam laikas. Ir visokie internetai jau nebeturi teisės būti laisvais. Todėl 2012 Sausio 18 dieną ruošiami visuotiniai protestai ir internetai visame pasaulyje užsidarys, kad išreikštų savo valią. Tą skelbia Anonymous, bet tą skelbia ir visi kiti.


Protestai prieš SOPA ir PIPA

Štai ir Anonymous sako: visi stokit į mūsų tarpą ir protestuokit

2012 Sausio 18 dieną nuvilnijo protestai pasauliniai, per kuriuos užsidarė netgi Vikipedija, o Google pasipuošė juodom spalvom. Neaplenkė tie protestai ir Lietuvos, nes tie, kas nedurnesni, suprato, kad dėl JAV gali būti užlenktas visas pasaulinis internetas. Taip kad triukšmo pakilo daug ir prie visko prisijungė blogeriai, Pipedija ir netgi pora rimtų portalų. Todėl čia pateikiam sąrašą, kas savo puslapius uždarinėjo, juodai tamsino ir dėjo pranešimus bei banerius su protestais, skelbdami apie bandymus įvesti pasaulinę cenzūrą ir taip toliau: