Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


PoKo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia pavaizduotas PoKo simbolis - koks tai žvėris su keturiomis ausimis. Kadangi labai paslaptingas, tai gali būti, kad bebras arba koks kitas pavojingas padaras.

PoKo - garsiausias internetas blogosferoje, katras nesenai įsikūrė, o jau išpopuliarėjo, nes atranda ir parodo populiariausius visokių blogerių straipsnius. Ir vertina pagal tai, kaip tie straipsniai minimi buvo Tviteryje, Google Plus ir Facebook socialiniuose tinkluose.

Čia aišku minėt neverta, kad ant LJ besantis Pipedijos blogas nei karto į tų reitingų viršūnes nepakliuvo, nes Pipedija į tą blogą teparašo gal kartą per metus, taip kad čia eilinis kartas, kai visi gali sakyt, jog Pipedija tėra durnų lūzerių šutvė.

O bet tai nesvarbu, nes PoKo internetas labai garsus ir visiems duoda labai daug naudos, už tat rekomenduojam aplankyt tenai reguliariai, nes tai svarbiausia vieta naujienoms iš blogsferos sužinot. Nes labai paprastai galima pamatyt, kur geriausi, skaitomiausi ir įdomiausi straipsniai, todėl net nereikia jokio RSS ryderio skaityt, nes savaime atsirenka tobuliausias turinys.

O dar tie patys nagingi veikėjai sukūrė ir tokius internetus, kaip LPlius bei Seime, kad visiems būtų daugiau naudingos informacijos.

Dar žr.

PoKo.lt internetas visame gražume - http://poko.lt/