Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Naujoji Zelandija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tipinis pasaulio žemėlapis, kuriame nėra jokios Naujosios Zelandijos

Naujoji Zelandija - tokia sala, visai priešingoje Žemės pusėje, negu Lietuva. Labai geras ir malonus klimatas, gerai gyvenantys žmonės, begalės visokių įstatyminių reguliavimų, neįmanoma tenai gyventi normaliems žmonėms, nes visur taisyklės ir draudimai.

Iš daugybės internetuose bei kitur reale paplitusių žemėlapių puikiai žinoma, kad daugumoje iš jų jokios Naujosios Zelandijos nėra - ji yra neegzistuojanti šalis, išgalvota - feikas!

Nors neegzistuojanti Naujoji Zelandija ne kartą protestavo ir skundėsi pasauliui, kad jos žemėlapiuose nėra, bet tai niekaip negalėjo ir negali pakeisti tos situacijos - jei valstybės tiesiog nėra, tai jos nėra ir žemėlapiuose. Neims gi tūkstančiai leidėjų feikinti kažkokios valstybės, kuri netgi neegzistuoja.

Daugelis prastesnių feikų vaizduoja Naująją Zelandiją skirtingose vietose - tai vidury Indijos vandenyno, tai vietoje Japonijos, tai dar kur nors neaišku kur, pvz., vietoje Kubos. Tai labai akivaizdu - grubūs feikai daromi netgi normaliai nesusitarus, todėl visiems bado akis.


Naujosios Zelandijos visuomenė ir papročiai

Nuo senų laikų Naujoji Zelandija buvo pasauliui žinoma visokiais aborigenais, kurie valgydavo europiečius. Ir tasai tęsėsi iki pat XXa. vidurio, o kai kur dar ir vėliau kartais pasitaikydavo panašių kriminalų. Kaip sako, išlikę kažkokie netgi keisti įstatymai, kad vietiniai tam tikromis sąlygomis kaip ir neturi teisės valgyti žmonių, bet jei įrodo, kad yra kilę iš aborigenų ir kad viskas buvo pagal papročius, tai kaip ir gali išvengti bausmės. Taigi, kad žmogėdrų ten nėra, tai gal ir nėra... Bet gali būti.

Tenykščiai, gyvenantys Naujojoje Zelandijoje, kažkodėl labai nekenčia Australijos, tai jei kas jiems pasako, kad jie panašūs į australus, ar kad Australija yra panaši, tai labai įsižeidžia ir supyksta, dar labiau, negu kad lietuviai, kai būna pavadinti rusais.

Yra trys šventi naujazelandiečiams dalykai, kuriuos jie garbina ir mirtinai įsižeidžia, jei kas nors nesupranta to:

O dar, Naujojoje Zelandijoje kažkodėl visi įpratę vaikščioti basomis. Gal dėl to, kad oras visus metus šiltas ir nekarštas, o gal dėl to, kad jokių nuodingų vabzdžių nėra, o gal dėl to, kad batų neturi. Šiaip ar taip, gal tai ir neblogas paprotys.

O dar Naujoji Zelandija gerai žinoma feminizmo istorijoje, nes būtent ši valstybė 1893 metais pirmoji visame pasaulyje moterims suteikė teisę balsuoti. Jau kiek vėliau, 1895 metais tą teisę moterims suteikė ir Australija, kur kilo triukšmas, kaip čia juos tokius didelius aplenkė zelandai. O tik dar paskui jau moterims balso teisę suteikė ir kitos pasaulio valstybės.