Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


ACTA

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pasaulis pagal ACTA: uždrausta Youtube, uždrausta Pirate Bay, uždrausta Vikipedija ir dar kas papuola. O Pipediją ne šiaip uždraus, bet jos autorius pasodins į kalėjimą. Čia jau neabejoti galit.

ACTA - keistas susitarimas tarp valstybių, kurį prastūmė neaišku, kokios organizacijos. Ale kaip sako, stūmė keletą metų, kol galų gale pavyko tai padaryti, surinkus į vieną vietą ES žemės ūkio ministrus, kurie nusprendė, kad reikia kovoti su piratavimu internetuose.

Tai čia dabar kiekvienas gali užsiduot klausimu: kas per toksai yra kažkoksai Kazimieras Starkevičius, katras yra Lietuvos Žemės ūkio ministras? Kaip čia taip įdomiai gavosi, kad per kokį tai žemės ūkio ministrą matomai gavome savo lietuviškiems internetams šitą cenzūros sutartį? Aišku, kad jis nekaltas, nes jis tiktai šiaip ten kažką darė ir kažką nusprendė matyt, gal net nežinodamas nieko ir nesuprasdamas.

ACTA juk netyčia yra padaryta ir priimta, jie gi nekalti, kas ją sugalvojo ir susitarė. Čia juos reikia suprasti ir visiems tylėti, kai tarptautinė įstatyminė kokia tai fekalija žmonėms ant galvų nuleidžiama, nes juk netyčia viskas. Niekas negali susilaikyti panašiais atvejais. Niekas nekaltas ir kaltų nėra.

Aišku, kad žemės ūkio ministrai puikiai šitą reikalą išmano, o ir jų sprendimai yra visiems privalomi, todėl jų priimtas sprendimas dėl to, kad Europos Sąjungos valstybės privalo pasirašyti ACTA sutartis, buvo imtas ir nuleistas į Lietuvą, o mūsų URM vadas Audronius Ažubalis irgi už tai nekaltas, nes matyt gi net nežinojo apie tai. O jei jau nežinojo, kas ten darosi, tai reiškia, kad ir nekaltas.

Čia Pipedija jus informuoja, kad tarptautinės sutartys turi viršenybę prieš įstatymus, todėl jas pasirašius, paskui keičiami bus įstatymai kaip papuola. Taip kad pradėjus nuo ACTA, kaip daugelis kalba, greitai turėsime ir tautinį lietuvišką SOPA ir PIPA variantą, tik jau tą matyt kas nors priims kaip įstatymą, nes irgi matyt nežinos ir vėl liks niekas nekaltas. Tiktai internetai bus uždrausti visokiais būdais.

Štai jau kuriasi dabar Lietuvoje judėjimai kokie tai, protestai ir taip toliau, o visokios politinės grupuotės, supratusios, kad pasipiktinimas baisiai masinis, bando prisiplakti ir susirinkti sau dividendų. Stop ACTA - taip skelbia žmonės, o nieko panašaus nesitikėję valdžiažmogiai jau trysčioja į kelnes. Taip kad 2012 Vasario 11 dieną Vilniuje nusimato netgi ir mitingas, o galimai - ir kokios nors riaušės, nes tokių užsieniuose po ACTA priėmimo jau buvo.