Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Piratavimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Nustokite piratauti, nes jūsų piratavimas žlugdo ką papuola!

Piratavimas - tai esą vagystė tokia, kaip sako visokia ten muzikos industrija, BATGA-A, visokios ten kitokios agentūros ir taip toliau, o bet tačiau čia jau Pipedija užduoda tokį klausimą: vagystė - tai kai kažkas kažką pavogė ir dėl to kažkas to kažko pavogto neteko. Tai ar prarado kokį nors filmą tų filmų kūrėjai, kai kažkoks ten piratas jį ten nusipiratavo?

Taip kad čia jau į tą klausimą atsakę, galite galimai atrasti kokią nors teisybę, kuri gali ir nesutapti su teisybe tų, kas visokius įstatymus prieš piratavimus stumia ir kas yra autorių teisių gynėjai.

O čia gi mes žinom, kad pagarsėjo kaip aršus kovotojas su piratavimu kadais Henrikas Daktaras, katras bandė į kažkokius teismus Dailių Dargį traukt, esą šisai piratauja, neteisėtai kažkaip cituodamas Henriko Daktaro knygos žodžius, bei kažkokias ten nuotraukas iš kažkokių ten archyvų. Čia mat Dailius Dargis, aprašydamas daktarų nusikaltimus, esą mat supiratavo taip.

Taip kad čia jau Pipedija daro išvadą, kad visas tas piratavimas - tai ne piratavimas, o tie kas prieš tą piratavimą kovoja, tai matomai gal nori įvesti kokią nors cenzūrą, nes draudžia visokias mintis, tekstus, dainas ir vaizdinius platinti, kaip kokie komunistai, kurie irgi kovojo labai smarkiai su tais, kas tas muzikas, filmus, tekstus ir vaizdus nelegaliai platindavo.

Taip kad jau dabar galim prisiminti ir senąjį piratavimo pavadinimą, kurį žino visokie seni perdylos, gyvenę sovietmečiu - tai samizdatas arba dar kartais visokių ten kalbainių taip vadinama lietuviškai savilaida, kada patys žmonės platindavosi, ką reikia, taip kovodami prieš supuvusį komunistų režimą.

Taip kad tuos samizdatiškus piratus KGB tais laikais irgi labai gaudydavo ir už tuos nelegalius visokio ten turinio platinimus bausdavo visaip kaip tik galėdavo. Nes taip KGB irgi kovojo prieš nelegalų kūrinių platinimą beigi naudojimą. Taip ir dabar visokios tenais LATGA-A, AGATA, MPAA, RIAA ir kitos kontoros irgi labai kovoja prieš tuos nelegalius samizdatininkus.

Štai jums ir prašom, kokios čia mums gavosi istorinės paralelės.


Dar žr.

  • Piratų radijas - štai nuo to ir prasidėjo, ir pats pavadinimas piratavimui atsirado


Pipedija kartoja, kilkit į kovą prieš piratus ir piratavimą!